Tulia z klipem zainspirowanym "Zimną Wojną". Posłuchaj rockowego utworu "Pali się"

Aleksandra Degórska
23.11.2018 13:27
Tulia z klipem zainspirowanym "Zimną Wojną". Posłuchaj rockowego utworu "Pali się" Fot. kadr z wideo

Folklorowy zespół Tulia tym razem postanowił stworzyć autorski utwór, który znacznie się różni od poprzednich nagrań grupy. Co więcej do piosenki został nagrany teledysk zainspirowany filmem "Zimną Wojną".

Tulia to członkinie Zespołu Pieśni i Tańca „Szczecinianie”, które zachwyciły internautów swoim coverem "Enjoy The Silence". Dziewczyny wydały debiutancki album "Tulia", na którym znalazły się covery znanych hitów, m.in. „Nieznajomy” Dawida Podsiadły.

Tulia z teledyskiem do "Pali się" zainspirowany "Zimną Wojną"

Album ma już status złotej płyty i doczekał się wersji deluxe z autorskimi piosenkami grupy Tulia. Do utworu "Pali się", promującego ten krążek, powstał klip zainspirowany filmem "Zimna Wojna" Pawła Pawlikowskiego. Tekst piosenki posłużył jako materiał na scenariusz teledysku, którego akcja rozgrywa się w remizie strażackiej położonej w Łachowie.
"Pali się” jest zdecydowanie bardziej rockowym utworem w porównaniu do poprzednich singli, zresztą przekonajcie się sami:

Tulia - wersja deluxe debiutanckiej płyty

Album "Tulia" w wersji deluxe trafił na sklepowe półki 16 listopada 2018. Na podwójnym krążku znalazło się 20 utworów, z czego aż 5 to nowe, autorskie kompozycje. W dwóch piosenkach można usłyszeć Kasię Kowalską czy wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.