Zmarł Oli Herbert, gitarzysta All That Remains. Miał 49 lat

Kamil Kacperski
17.10.2018 16:04
Zmarł Oli Herbert, gitarzysta All That Remains. Miał 49 lat Fot. kadr z wideo

17 października 2018 roku zmarł gitarzysta Oli Herbert, współzałożyciel zespołu All That Remains. O śmierci muzyka poinformowali na Instagramie jego koledzy z formacji.

Oli Herbert urodził się 10 lipca 1969 roku. Założył All That Remains w 1998 roku i zagrał na wszystkich 9 albumach formacji. O śmierci mężczyzny poinformowali jego koledzy z zespołu za pośrednictwem oficjalnego konta na Instagramie. Na razie nie ujawniono przyczyny śmierci, a sami muzycy poprosili o poszanowanie w tym trudnym czasie prywatności ich, a także rodziny Herberta.

Pozostali członkowie zespołu nazwali go nieocenionym przyjacielem i niesamowitym talentem, który zdefiniował to, jak powinien grać rockowy gitarzysta z północy USA. Zespół All That Remains poprosił również o to, by w ramach celebracji życia ich przyjaciela, fani posłuchali dzisiaj jego muzyki.

Dyskografię zespołu All That Remains zamyka wydany w 2018 roku album „Victim Of A New Disease”. Na razie nie wiadomo, co będzie dalej z zespołem.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.