Gracze odkryli nieziemską niespodziankę w GTA

Michał Tomaszkiewicz
03.07.2017 12:02
Gracze odkryli nieziemską niespodziankę w GTA Fot. kadr z wideo

Spiskowe teorie dziejów czasami okazują się być rzeczywistością. Jeśli podejrzewaliście, że Rockstar ukrywa prawdę o Obcych w GTA - to mieliście rację.

Konspirację udało się odkryć dzięki wielotygodniowej pracy zespołu Team Guru, specjalizującego się w modowaniu Grand Theft Auto Online. Po wydaniu przez twórców gry dodatku Gunrunning Update zaczęli oni analizować kod w poszukiwaniu ukrytych niespodzianek.

Bit po bicie udało im się zebrać dowody na wydarzenie bez precedensu w świecie GTA Online - katastrofę UFO w pobliżu bazy wojskowej Zancudo.

Po zintensyfikowaniu starań podczas prowadzenia śledztwa w tej sprawie uzyskali bezpośredni dostęp do miejsca, w którym doszło do incydentu. Oto, co udało im się zarejestrować:

Oficjalnie misja, którą udało im się uruchomić, nie istnieje - żeby się do niej dostać, trzeba było zmodyfikować kod gry.

Obcy w GTA mogą być po prostu żartem przygotowanym przez Rockstar, jednak czas pojawienia się informacji o możliwości spotkania przedstawicieli pozaziemskiej cywilizacji podejrzanie zbiegła się z czasem z informacją od Anonymous o przygotowaniach NASA do poinformowania o odkryciu kosmitów.

 

Można się spodziewać, że z czasem Rockstar zdecyduje się na wyjęcie Obcych z szafy i udostępnienie misji wszystkim graczom. Być może jej założenia jeszcze się zmienią - teraz, gdy gracze poznali prawdę, deweloper może chcieć zmodyfikować oficjalną wersję wydarzeń.

Czekanie na prawdę o pozaziemskim życiu w GTA umili przygotowany przez nas quiz - ile gier jesteście w stanie poznać patrząc tylko na biust występujących w nich bohaterek?

Rozwiąż quiz

Jaka to gra?

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Jaka to gra?

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.