Jasnowidz Glanc: "Mam wyraźny obraz jak z horroru"

13.08.2021 15:16
Jasnowidz Glanc: "Mam wyraźny obraz jak z horroru" Fot. . screen: TouTube / Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Wojciech Glanc miał kolejną przerażającą wizję dotyczącą obecnej sytuacji w Polsce. Sprecyzował także swoje złe przeczucia dotyczące najbliższych dni i tygodni

Wojciech Glanc jest jasnowidzem i tarocistą. Stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w 2. edycji "Big Brothera" i "Mam Talent". Jak twierdzi, niedawno miał wizję dotyczącą nadciągającego nad Polskę kataklizmu. Sprawdźcie, co miał na myśli!
Wojciech Glanc stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w 2. edycji "Big Brothera" i „Mam Talent”. Obecnie prowadzi na YouTube swój kanał, w którym przede wszystkim publikowane są przepowiednie. W domu Wielkiego Brata przebywał wraz z lalką o imieniu Eustachy.

Przepowiednia Wojciecha Glanca

Nieco później wystąpił w programie "Mam Talent" wystąpił, jako brzuchomówca. Dzisiaj Wojciech Glanc przepowiada przyszłość i stawia tarota. Łączy się również ze swoimi fanami podczas transmisji na żywo. Jak twierdzi wiele jego poprzednich wizji, takich jak śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie czy wybuch pandemii sprawdziło się w zaskakujący sposób.
Wojciech Glanc w swoim najnowszym nagraniu po raz kolejny podzielił się swoją wizją. I tym razem nie miał dla widzów najlepszych wiadomości.

Mam wyraźny obraz jak z horroru (…) stoję w jakimś takim rynsztoku, ale to nie była woda, to była krew po prostu (…) destabilizacja Litwy, destabilizacja Ukrainy (...) Gdzieś w tle, nawet w tej chwili widzę uśmiechnięte postacie Łukaszenki i Putina, jakby tańczyli (…) Krew na komendach policyjnych (…) ja bym się odważył powiedzieć, że to tak jak mówiłem wcześniej, teraz wchodzimy w okres eskalacji i agresji, w ludziach coś pęka.

 - powiedział jasnowidz.

Polecamy

Zbliża się ciężki okres, jestem naprawdę pewien niepokoju o ten kwartał (…) będzie się to jeszcze łączyło z kryzysem (…) Ten kryzys już jest, on jest ładnie przypudrowany, są tematy przykrywające naszą uwagę (...) Pojawia się coś takiego jak katastrofa stulecia na skalę światową (…) nastąpi jakaś dziwna katastrofa, którą nazwiemy światową katastrofą stulecia (…) jedna katastrofa naturalna, jedna nie (…) walnie tak, że znowu serce ludziom na całym świecie stanie.

- dodał.

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jaki będzie sierpień 2021. Przepowiednia napawa optymizmem
Źródło: RadioZET.pl, Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc (You Tube)

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.