Jasnowidz Jackowski o sytuacji ekonomicznej w 2021. "To jest rok demontażu"

02.12.2020 17:13
Jasnowidz Jackowski o sytuacji ekonomicznej w 2021 Fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea

Od jakiegoś czasu jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy, że nasza przyszłość jawi się w czarnych barwach. Nie inaczej było 1 grudnia 2020 gdy ulubiony jasnowidz Polaków opowiedział o swoich przeczuciach dotyczących sytuacji ekonomicznej Polski i Europy w 2021 roku.

Już na wstępie Jackowski zapowiedział, że wizja jest kontynuacją przerażanej przepowiedni na rok 2021, którą jasnowidz podzielił się jakiś czas temu na swoim kanale. Tym razem prócz zapowiedzi, co się wydarzy w nadchodzącym roku, wieszcz opowiedział o sytuacji finansowej w 2021. Niestety słynny wróżbita nie ma dla nas dobrych wieści.

Jasnowidz Jackowski o sytuacji ekonomicznej w 2021 roku

Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Podczas ostatniego spotkania z widzami zatytułowanego "2021 ekonomia wizja live" wieszcz przekazał przerażające wizje, które jego zdaniem ziszczą się już niebawem.

Słynny jasnowidz z Człuchowa coraz dobitniej ostrzega o zbliżającej się tragedii i skutkami pandemii koronawirusa. Jego zdaniem powinniśmy być przygotowani na najgorsze.  Tym razem, po raz kolejny podzielił się swoimi obawami o losy Polski i Europy.

Przyszły rok kojarzy mi się jako rok demontażu. W moim poczuciu nie będzie przymusowych szczepionek i zaraza się w przyszłym roku w miarę uspokoi, ale się nie skończy. Będzie się tliła.  Przyszłym roku zaczniemy odczuwać bardzo poważnie pierwsze problemy kryzysu po zarazie [...]. Będzie to dla nas wytłumaczalne. Będziemy mówili "no dobrze mamy kryzys, rząd nie jest za to winny, bo rząd ratował nas, więc my coś teraz dla państwa musimy zrobić".

Te bunty na ulicach z jakichkolwiek powodów czy w Europie, czy w Polsce one nie znikną także, tylko się mogą zmienić z buntu np. zdenerwowanych kobiet na bunt ludzi, którzy tracą pracę, mają mniej w portfelu, których życiowa stopa wyraźnie się pogorszyła. I nic nie będzie zapowiadało, że to się polepszy, ponieważ kryzys będzie głęboki [...].

Nie wypieram się wielkiego konfliktu na bliskim wschodzie. Ja nie jestem grudnia, ale jestem pewny, że to realne zagrożenie i to pogłębi kryzys w Polsce i Europie.

To, co robi Polska i Węgry, kłótnia o budżet może eto jest celowo wywołane, żeby doszło do nieporozumień na tym tle. I tym się Unia będzie w przyszłości tłumaczyła, że być może trzeba ją zredukować i zostawić państwa, które są w niej zostać.

Rok demontażu jest to rok kompletnych zmian ekonomicznych i będziemy odczuwali w obliczu zarazy duży spadek naszych przychodów i naszego bezpieczeństwa ekonomicznego [...]. Rok 2021 będzie rokiem bardzo dużego zubożenia nas. Rok 2021 będzie dla Europy rokiem demontażu i będzie to wprowadzane systemowo. [...] To z dnia na dzień będzie realne. Jakkolwiek to wygląda, to jest to wprowadzenie nas w reformy, które muszą się odbyć, jest to taki out, stop niektórych państw na świecie, które będą cofały pewne rzeczy, świadczenia, obowiązki wobec obywatela.

Jasnowidz Jackowski o 2021 roku

W swojej poprzedniej wizji zaprezentowanej na kanale JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official wieszcz powiedział między innymi:

Jestem przygnębiony, bo to nie będzie dobry rok. Rola jasnowidza w tym okresie jest szalenie trudna, ponieważ wiele z was by chciało dat, konkretów ścisłych - to nie takie proste (...) Ten czas niedobry jest bardzo blisko, tak to wygląda (...) Pierwsze co mi się kojarzy - będzie wielki sprzeciw w Europie. To się wydarzy pierwsze, jacyś politycy czy państwa zrobią gwałtowny sprzeciw. Po drugie jest przygotowana jakaś prowokacja na Iran (...) Będzie mowa o skażeniu czegoś - to skażenie będzie nieprawdziwą informacją, a będzie o tym bardzo głośno.

W jego wizjach często przewija się również temat wojska na ulicach. Jackowski nie podał żadnych bliższych szczegółów, jednak z jego wizji wynika, że rok 2021 może okazać się równie zły jak 2020.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jaka będzie zima 2020. Przepowiednia zadziwia

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.