Jasnowidz Krzysztof Jackowski o ataku nuklearnym. Podaje konkretne miasto i godzinę

Romana Makówka
08.03.2022 21:24
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o ataku nuklearnym. Podaje konkretne miasto i godzinę Fot. Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski, w swojej ostatniej wizji zobaczył coś wręcz niebywałego. Czeka nas atak nuklearny, znamy również godzinę wybuchu

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiada także wielkie zmiany w Rosji. Profeta "czytając z twarzy" Putina, próbował poczuć, o czym myśli i co może zrobić prezydent Federacji Rosyjskiej.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o ataku nuklearnym

 Jackowski nie wyklucza, że Putin może użyć broni nuklearnej. Jasnowidz ponownie twierdzi, że kwiecień będzie miesiącem przełomowym. Jak mówi, może to być moment "wielkiej konfrontacji", do której dojdzie w Moskwie. Putin będzie rozważał użycie broni masowej zagłady.

Słyszałem, że Rosja cały czas rozważa użycie broni jądrowej. Mam wrażenie, że Rosja posunie się do jakichś rzeczy, które będą groźnymi rzeczami. Mam wrażenie, jakby przy granicy ukraińskiej, ale nie na terenie Ukrainy, tylko przy granicy, Rosja zacznie strzelać jakąś bronią, rakietami. To będzie ostrzał z zewnątrz, dość dotkliwy. Nie twierdzę, że to się za dwa dni idealnie stanie. Ale dwa dni, słowa "dwa dni" pierwsze mi się skojarzyły. Między światem a Rosją jest w tej chwili gra psychologiczna. Świat prowadzi grę psychologiczną, szumem medialnym, skierowanym właśnie w Rosję, żeby Rosja rozumiała, że świat jest w pełni zjednoczony, ale znaczący politycy w świecie wiedzą, że na Rosję to nie działa i ona dalej knuje sobie swój plan. Ci politycy w świecie traktują zagrożenie od Rosji bardzo poważnie

- powiedział pan Krzysztof.

Polecamy

Ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków przewidywał niedawno, że głowy państw wygłaszać będą orędzia. Zdaniem Jackowskiego przepowiednia ziściła się, gdy swoją mowę wygłosił Andrzej Duda.

Dziś było u nas orędzie prezydenta. Ktoś mnie spytał, czy pamiętam, że mówiłem, że przed ważnymi wydarzeniami prezydenci będą mówili orędzia – dzisiaj był taki dzień

- skomentował profeta.

W przepowiedniach profety przewija się również ponowie Turcja, o której też już wspominał.

Cały czas Turcja, teraz też, mi się kojarzy. Jeżeli Rosja zdecydowałaby się na poważniejszy atak, Turcja jest gotowa odpowiedzieć. W razie pogłębienia kryzysu przez Rosję Turcja ma jakieś zadanie odpowiedzieć na to, jako pierwsza

- stwierdził Jackowski.

Putin użyje broni nuklearnej? Pada konkretne miejsce i godzina.

 Jackowski niejednokrotnie wspominał, że na Polskę spadnie "żółty pył". Jackowski podczas ostatniego spotkania ze swoimi widzami przekazał przerażającą wizję, która ma się ziścić już w najbliższym czasie.

Mam wrażenie, że obecna sytuacja, która się dzieje na naszych oczach, jest nieadekwatna do zagrożenia, które serwuje Rosja światu. Jest nieadekwatna. Jest to mała część zagrożenia, które mogą wypłynąć z Rosji. Jeżeli Rosja zrobi ten ruch, to z trzech stron Europy idzie ruch w kierunku Rosji. Jeżeli to miałoby się stać, to stanie się to w godzinach wieczornych, 17-18. Późnym popołudniem. Nie twierdzę, że to będzie jutro-pojutrze, albo, że się w ogóle stanie. Ja takie zagrożenie wyczuwam i wyczuwam czas – późne popołudnie. Będzie to dzień, który będzie upływał normalnie. Będziemy trochę przyzwyczajeni do sytuacji, która się dzieje, nie będzie nas interesowało, co wojska zrobiły. I nagle taka sytuacja.

 – mówi Jackowski

 Pan Krzysztof ku przerażeniu swoich słuchaczy podał również konkretne miejsce agresji jądrowej ze strony Rosji.

Kojarzy mi się miasto Wołgograd. Niedaleko Gruzji, ale też blisko Ukrainy. Gdyby Rosja miała posunąć się do opcji nuklearnej to ważne jest miasto, albo jego okolice – Wołgograd. [...] Już wcześniej mówiłem, że w kwietniu rozgorzeje. Może być tak, że to, co dzieje się w Ukrainie, będzie trwało przez cały marzec, po czym w kwietniu rozgorzeje cała sytuacja. Jeżeli dojdzie do opcji, która będzie miała jakiś związek z bronią organiczną czy wodorową, to stanie się to późnym popołudniem. To będzie szokujące dla wszystkich. Ale potem jest nagle rewolucja w Rosji. Może nie w całej, ale w Moskwie. Jest to wielki bunt ludzi. Wtedy w wielu miejscach Rosji nie byłoby światła. Tylko jedno mnie dziwi, kojarzy mi się, że jest trochę cieplej niż teraz. To dziwne, bo ten kontratak byłby z Turcji, ale też ze Skandynawii. [...] Kojarzy mi się w Moskwie coś większego niż rewolucja. W gmachach, budynkach rządowych, podpalają, rozbijają szyby. Ale to się stanie, jeśli dojdzie do konfrontacji, której wszyscy będziemy przestraszani i która będzie trwała kilka godzin. Jeszcze bardzo dziwny znak:, jeżeli miałoby dojść do konfrontacji, to będzie odezwa – albo jakiegoś polityka w Rosji, albo samego Putina. Będzie mówił, chcąc, by słyszał go cały świat.

- mówił Jackowski.

Nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego od lat fascynują wielu Polaków. Jackowski prowadzi swój własny, bardzo popularny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Udziela także mnóstwo wywiadów do gazet i telewizji. Wielu Polaków stale prosi go o pomoc rozwiązaniu trudnych i tajemniczych spraw, które wydają się beznadziejne.

Zobacz również: Jaka będzie wiosna 2022? Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.