Keanu Reeves zostanie Człowiekiem Roku 2019? Tego chcą internauci

18.06.2019 12:03
Keanu Reeves zostanie Człowiekiem Roku 2019? Tego chcą internauci Fot. Invision/Invision/East News

Keanu Reeves wziął szturmem rok 2019. Z tego powodu fani aktora domagają się, żeby Time Magazine ogłosił go Człowiekiem Roku 2019. W sieci powstała petycja, by ten pomysł stał się rzeczywistością.

Rok 2019 jest wyjątkowy dla filmów i seriali. Wystarczy wspomnieć o takich premierach jak "Avengers: Endgame", "Król Lew" czy "To: Rozdział 2" oraz zakończeniu "Gry o tron", czy serii "X-Men". Mimo tych wszystkich głośnych zjawisk popkulturowych na pierwszy plan wysuwa się jedna osoba - Keanu Reeves. Fani aktora chcą, by pismo Time Magazine ogłosiło go Człowiekiem Roku 2019. Czy tak się stanie?

Keanu Reeves Człowiekiem Roku Time Magazine?

Tytuł przyznawany przez Time Magazine istnieje od 1927 roku. Jeśli marzenia fanów by się sprawdziły, Reeves dołączyłby do osób, które znalazły się na okładce magazynu. A byli to między innymi Adolf Hitler, John F. Kennedy, Charles Lindbergh, Elżbieta II, Ghandi, Martin Luther King czy Mark Zuckerberg. Idea stojąca za przyznawaniem tytułu człowieka roku jest prosta. Musi to być osoba, którą przez ostatnie miesiące miała największy wpływ na newsy. Miłośnicy talentu Reevesa uważają, że gwiazdor wziął szturmem 2019.

Z tego powodu na serwisie Change.org pojawiła się petycja, której autor uważa, że Reeves zasłużył na zaszczytne miano Timesa. Twórca petycji, działający po prostu pod pseudonimem John Doe, w dość zwięzłych słowach uargumentował swój pomysł.

Keanu jest pełnowartościowym człowiekiem, jaki żyje. Zróbmy z niego człowieka roku!

Celem petycji jest 5 tysięcy podpisów. Do tej pory tajemniczy fan Reevesa uzyskał ponad 3 tysiące głosów. Oczywiście uzbieranie odpowiedniej ilości głosów prawdopodobnie nic nie zmieni. Jednak fakt, że powstała tego typu list otwarty, świadczy o fenomenie aktora. Bez wątpienia rok należy do niego. Nie dość, że w 2019 wypada 20. rocznica premiery "Matrixa", Reeves wystąpił ponownie jako John Wick w 3. części serii, ogłosił, że po latach zagra w kontynuacji komedii "Wspaniała przygoda Billa i Teda", użyczył głosu nowemu bohaterowi "Toy Story 4", to jeszcze zaskoczył wszystkich podczas targów E3, wcielając się w Johnny'ego Silverhanda w grze Cyberpunk 2077. Jak widać, gwiazdor jest wszędzie i co chwile wyskakuje jakiś spektakularny news na jego temat.

Przeczytaj także

Czy to jednak wystarczy, by redakcja Times Magazine uznała go za odpowiedniego kandydata na Człowieka Roku 2019? Przekonamy się za jakiś czas.

Zobacz też: Cyberpunk 2077: czy będzie można uprawiać seks z Keanu Reevesem?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.