Otarł się o śmierć. Dosłownie!

19.01.2016 13:55
Otarł się o śmierć. Dosłownie! Fot. kadr z wideo

W internecie nie brakuje zapierających dech w piersiach filmików. Szczególne wrażenie robią te „niskobudżetowe produkcje”, których bohaterowie z ogromnym szczęściem wychodzą bez szwanku ze skrajnie niebezpiecznych sytuacji.

Na klipie wideo widać jak kierowcy ciężarówki podróżującemu autostradą M25 – obwodnicą Londynu – pękła opona. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, tylko się zatrzymać. Jednak zbytecznym wydaje się wychodzenie z pojazdu i sprawdzanie stanu ogumienia, bądź innych szkód, tuż przy bardzo ruchliwej drodze.

W większości przypadków oznacza to, że najbezpieczniej wysiąść drzwiami pasażera, a nie kierowcy. W każdym razie przestrzegamy przed tak pochopnym zachowaniem:

Oglądając nagranie można stwierdzić, że te pierwsze pojazdy mijające tira były niebezpiecznie blisko, już nie wspominając o tym, co nastąpiło potem. Całe szczęście, kierowca nie doznał żadnych trwałych uszkodzeń. Stwierdzenie, że naprawdę niewiele brakowało do tragedii to spore niedomówienie.

Bohater filmu dosłownie otarł się o śmierć, którą niosłoby ze sobą potrącenie przez ciężarówkę poruszającą się ze znaczną prędkością. Wykazał się świetnym refleksem i idealnie wpasował pomiędzy dwa gabarytowe pojazdy.

Można przewrotnie powiedzieć, że wygrał drugie życie…

Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.