Czy wiesz, że: Pamela Anderson rozwiodła się z Kid Rockiem przez Borata

31.05.2019 16:56
Borat|undefined Fot. kadr z wideo

Pamela Anderson była obiektem westchnień milionów mężczyzn i chłopców na całym świecie. Wśród nich był również pewien Kazach o imieniu Borat. Według Sachy Barona Cohena to właśnie on doprowadził do rozstania między Anderson a Kid Rockiem. 

Sacha Baron Cohen w 2006 roku zaprezentował światu film "Borat", którego pełny tytuł brzmi: "Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej". Okazuje się, że produkcja nie była jedynie niewinną parodią filmów dokumentalnych, ale przyczyniła się też do prawdziwej życiowej tragedii, której bohaterką była Pamela Anderson.

Pamela Anderson rozwiodła się przez Borata

Baron Cohen bierze obecnie udział w programie "Who is America?", gdzie, podobnie jak w "Boracie", stara się zbadać Amerykanów i ich podejście do osób obcych. Z tej okazji aktor udzielił wywiadu portalowi The Daily Beast, w którym porozmawiał również na temat swojego najbardziej znanego projektu, czyli właśnie o "Boracie". Sacha Baron Cohen potwierdził, że sceny z jej udziałem były oczywiście planowane - poprosił Pamelę o zgodę na przygotowanie fragmentów, a aktorka oczywiście wyraziła aprobatę.

Wytłumaczył jednak, że musieli nagrać scenę dwa razy - raz Boratowi udało się "pojmać" swoją ukochaną. Baron Cohen złapał Anderson i zaczął uciekać z nią na rękach, co wywołało zerową reakcję ze strony obecnych fanów:

Nagrywaliśmy scenę dwukrotnie - raz ją złapałem i zacząłem z nią uciekać. Pamela zagrała swoją rolę fantastycznie, ale żadna osoba zgromadzona w księgarni nie rzuciła się w pościg za mną. Pomyślałem tylko, że to wyjątkowo słaba grupa fanów. Ta druga próba była dużo lepsza, ale niestety skończyło się szamotaniną. Pamela została ranna i straciła fragment kości policzkowej przez wspomnianych "wielbicieli", którzy próbowali ją ratować przed Boratem. 

Przeczytaj także

Dla przypomnienia - oto opisywana kultowa scena z "Borata":

Niestety Pamela Anderson straciła po występie w "Boracie" nie tylko fragment kości - według Barona Cohena, film spowodował jej rozwód z wokalistą Kid Rockiem. Aktor powiedział, że napisał po premierze filmu do Pameli Anderson i zapytał się o to, co na temat produkcji sądził jej mąż. Kobieta miała jedynie odpowiedzieć, że "chce się ze mną rozwieść". Cohen nie mógł uwierzyć, że chodziło o "Borata". Okazuje się jednak, że Kid Rock był wściekły za sceny z udziałem swojej ówczesnej żony i za obecność całego wątku związanego z aktorką (przypomnijmy, że Borat marzył o ożenieniu się z Pamelą Anderson). Para rozwiodła się w listopadzie 2006 roku, zaledwie kilka tygodni po premierze filmu.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.