Tom Hardy zrobił sobie tatuaż z Leonardo DiCaprio, bo przegrał zakład

Sergiusz Kurczuk
31.01.2018 13:23
Tom Hardy zrobił sobie tatuaż z Leonardo DiCaprio, bo przegrał zakład Fot. Jonathan Brady/East News

Tom Hardy tak bardzo liczył na swoje zwycięstwo podczas Oscarów 2016, że założył się o to z Leonardo DiCaprio. Niestety poniósł sroga karę...

Temat Leonardo DiCaprio powracał przy Oscarach, co roku przez ostatnie kilka lat. Mimo pięciu nominacji do nagrody ani razu nie został uhonorowany. W końcu Akademia Filmowa postanowiła docenić go złotą statuetką. Stało się to w roku 2016, kiedy DiCaprio dostał Oscara za najlepszą rolę męską. Sukces zapewniła mu rola w filmie Alejandro Gonzáleza Iñárritu pod tytułem „Zjawa”. Od tego momentu kinomani zastanawiają się, kto zajmie miejsce DiCaprio w roli artysty niedocenionego przez Akademię Filmową. Wszyscy kibicowali Leo, jednak Tom Hardy, który też wystąpił w „Zjawie”, miał nadzieję, że również otrzyma Oscara.

Zakład Leonardo DiCaprio i Toma Hardy'ego podczas Oscarów 2016

Hardy został bowiem nominowany do Oscara za rolę drugoplanową. Aktorzy postanowili się założyć. Kara dla Hardy'ego za przegranie zakładu była dość nietypowa. DiCaprio zażyczył sobie, że Hardy w razie przegranej zrobi sobie tatuaż - napis głoszący: „Leo knows everything” (Leo wie wszystko). Niestety Oscar za drugoplanową rolę trafił w ręce Marka Rylance'a za postać Rudolfa Abla w filmie „Most szpiegów”. Klamka zapadła, a Hardy musiał udać się do studia tatuażu. Tuż po rozdaniu nagród, wyznał że jego ciała nie zdobi jeszcze napis, ponieważ DiCaprio nie postarał się, tworząc projekt. Hardy opowiedział o tym w rozmowie z Esquire.

To był naprawdę gó***any charakter pisma. Powiedziałem mu: „OK, zrobię to, ale musisz to napisać właściwie”.

Tatuaż Toma Hardy'go z Leonardo DiCaprio

Hardy trochę musiał poczekać, ale w końcu dostał zdanie napisane „właściwie”. Chyba nawet za bardzo „właściwie”... Na Instagramie Andrew Calisterio, który pasjonuje się życiem kawiarnianym, pojawiła się wspólna fotografia z Hardym. Na prawym bicepsie aktora można zauważyć tatuaż, który był karą za przegranie zakładu. 

Zrobiłem sobie dziś kilka zdjęć z Tomem Hardym. Trzymam kciuki, że je zamieści [w mediach społecznościowych]. Mimo wszystko oto obligatoryjne selfie. 

Czarne grube litery głoszą dosadnie: „LEO KNOWS ALL”. Hardy pracuje obecnie nad filmem o jednym z przeciwników Spider-Mana - Venomie, który zobaczymy już pod koniec roku. Wciela się w nim w tytułową rolę. DiCaprio jest zaangażowany w kolejny film Quentina Tarantino. Natomiast tegoroczne rozdanie Oscarów odbędzie się już 4 marca 2018 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.