W grze „Far Cry 6” wystąpi gwiazda „Breaking Bad”. Zobacz pierwszy zwiastun

13.07.2020 13:37
W grze „Far Cry 6” wystąpi gwiazda „Breaking Bad”. Zobacz pierwszy zwiastun   Fot. . materiały prasowe Ubisoft

Firma Ubisoft wypuściła pierwszy zwiastun gry „Far Cry 6”. Zagraniczni dziennikarze nazywają go wręcz filmowym shortem, gdyż przedstawia 4-minutową scenę, w której poznajemy głównego przeciwnika graczy – dyktatora Antona Castillo.

W rolę dyktatora Antona Castillo wcielił się Giancarlo Esposito, najlepiej znany ze swojej roli w głośnym serialu „Breaking Bad”. W klipie, który zadebiutował właśnie na kanale YouTube firmy Ubisoft oglądamy, jak mężczyzna uczy swojego syna (w tej roli Anthony Gonzalez, najlepiej znany z animacji „Coco”) na temat sposobów w jaki należy rządzić państwem w centralnej Ameryce.

Gra „Far Cry 6” rozgrywa się bowiem na fikcyjnej wyspie Yara, nazywanej tropikalnym rajem zastygniętym w czasie. Castillo po trupach próbuje przywrócić dawną świetność wyspie, a jego syn ma podążyć w jego ślady.  Ich opresyjny rząd doprowadził jednak do rewolucji na wyspie, a gracz wcieli się w jednego z rewolucjonistów, walczących o wolność.

Przeczytaj także

„Far Cry 6” – zwiastun

W sieci zadebiutował pierwszy intrygujący materiał promocyjny gry. Przedstawia się następująco:

Przeczytaj także

„Far Cry 6” – Giancarlo Esposito o roli

W ramach promocji tytułu, Ubisoft wypuścił także krótki wywiad z aktorem, który opowiada dlaczego zdecydował się wziąć udział w niecodziennym projekcie.

Przeczytaj także

„Far Cry 6” – kiedy premiera?

Gra „Far Cry 6”, która będzie dostępna na wiele różnych konsol: PC, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, czy Stadia, ma zadebiutować w sklepach 18 lutego 2021 roku.

Czytaj także: X-kom zdradził niechcący polską cenę i datę premiery PlayStation 5. Kupicie za tyle? 

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.