Data premiery „Z Archiwum X” została ogłoszona. Kiedy Mulder i Scully powrócą na ekrany?

Natalia Hluzow
16.11.2017 14:06
Data premiery „Z Archiwum X” została ogłoszona. Kiedy Mulder i Scully powrócą na ekrany? Fot. kadr z wideo

Okazuje się, że 11. sezon „Z Archiwum X” pojawi się w telewizji wcześniej niż się tego spodziewano.

Telewizja FOX zamierza z impetem wkroczyć w nowy rok, już na samym jego początku prezentując 11. sezon „Z Archiwum X”. Serial ma powrócić na ekrany już 3 stycznia 2017 roku, a więc kilka tygodni wcześniej niż się spodziewano. Fox pokazał też nowy plakat nadchodzącego sezonu:

Chęć przyspieszenia premiery „The X-Files 11” świadczy o wielkiej pewności stacji FOX, że kolejna odsłona serialu przypadnie fanom do gustu. Fani spodziewają się tego samego. Choć sezon dziesiąty nie był takim powrotem, na jaki czekali przez 14 lat, pierwszy zwiastun 11. sezonu „Z Archiwum X”, który pokazano na nowojorskim Comic Conie 2017 rozbudził ich nadzieje, że teraz może być o wiele lepiej.

W kolejnej odsłonie „Z Archiwum X” mamy zobaczyć, jak agenci FBI radzą sobie z ostateczną zagładą ludzkości, jaką szykują jej obcy. Będziemy śledzić także prywatny wątek głównych bohaterów, który skupi się na poszukiwaniu syna Muldera i Scully. Na oficjalnym kanale Youtube „The X-Files” można zobaczyć krótką zapowiedź nadchodzących wydarzeń:

David Duchovny i Gillian Anderson ponownie spotkali się na planie już w sierpniu 2017. Poza legendarną parą agentów FBI, w kolejnym sezonie powrócą także Walter Skinner (Mitch Pileggi), Melvin Frohike (Tom Braidwood), John Fitzgerald Byers (Bruce Harwood), Ringo Langly (Dean Haglund) oraz palacz (William B. Davis), a także agentki Reyes (Annabeth Gish), Miller (Robbie Amell) i Einstein (Lauren Ambrose). Czy twórcom uda się przywrócić dawną świetność serialu? Przekonamy się już w styczniu 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.