"Godzilla vs. Kong" z pierwszym fragmentem. Przyspieszono też datę premiery

18.01.2021 13:57
"Godzilla vs. Kong" z pierwszym fragmentem. Przyspieszono też datę premiery Fot. Warner Bross. Pictures/courtesy Everett Collection/East News

HBO Max udostępniło niedawno kilkudziesięciosekundową zapowiedź swoich nadchodzących przebojów. Dzięki temu zobaczyliśmy pierwszy fragment filmu "Godzilla vs. Kong".

Pierwszy fragment Godzilla vs. Kong zapowiada pojedynek tytanów

Nareszcie. Po kilku latach produkcji, w sieci pojawił się pierwszy, kilkusekundowy fragment filmu "Godzilla vs. Kong". Produkcja doczekała się przyspieszonej daty premiery, a wraz z tym zdecydowano się pokazać krótką migawkę, na której Godzilla wynurza się z wody, aby palnąć Konga w czapę - tylko tyle i aż tyle.

Polecamy

Film został wyreżyserowany przez Adama Wingarda i mają się w nim pojawić postaci znane z poprzednich filmów o wielkich potworach (jak chociażby postać Millie Bobby Brown). Najważniejsze jest jednak to, że wracają tytułowe potwory i umówmy się - to dla nich będziemy oglądali ten film. Poniżej możecie zobaczyć opisywaną migawkę z fragmentem "Godzilla vs. Kong":

Polecamy

Jak widzicie, w powyższej zapowiedzi kolejnych produkcji HBO Max znajdują się też fragmenty "The Suicide Squadu" Jamesa Gunna, "Toma i Jerry'ego", "Mortal Kombat", "Diuny", czy "Kosmicznego meczu 2", czyli wszystkich dużych filmów od Warner Bros., które pojawią się w tym roku.

Tak jak wspomnieliśmy, "Godzilla vs. Kong" doczekał się nowej daty premiery - ta została wyznaczona na 26 marca 2021 roku. To jest dość zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że na dwa miesiące przed premierą nie widzieliśmy jeszcze zwiastuna filmu. To oznacza, że albo jest to nowy, dość dziwny sposób promocji filmów Warner Bros., albo pojedynek potworów jest tak beznadziejny, że Warner boi się pokazywać zapowiedzi wideo.

Tego oczywiście na razie nie wiemy. Poznaliśmy natomiast oficjalny opis fabuły produkcji, który brzmi nieco jak streszczenie fabuły "Batman v Superman" (i sam nie wiem, czy to komplement, czy obelga):

W nowym świecie, gdzie ludzie i potwory żyją obok siebie, Monarch musi znaleźć drogę do prosperity z Tytanami, nie pozwalając ludziom na zachwianie delikatnego balansu. Niestety, rywalizująca z nimi grupa postanawia użyć Tytanów do rozpętania wojny, grożąc wyginięciem całego życia na ziemi. Na Wyspie Czaszki wyczuwalna jest natomiast aktywność sejsmiczna, która przykuwa uwagę Konga i Godzilli.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.