"Toy Story 4": Abelard Giza w nowym zwiastunie animacji

Natalia Hluzow
16.11.2018 15:35
Toy Story 4|undefined Fot. kadr ze zwiastuna "Toy Story 4"

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź filmu "Toy Story 4". Jej głównymi bohaterami są Kwaku i Buniek, którym głosów użyczyli słynni polscy komicy.

Ożywione zabawki stworzone przez studio Pixar w 1995 roku powracają do kin! "Toy Story 4" trafi wprawdzie na ekrany dopiero latem 2019, jednak już teraz pojawiają się pierwsze zwiastuny animacji. Po teaserze wprowadzającym tajemniczą postać Forky'ego, w sieci pojawił się kolejny materiał promujący film. Tym razem Chudy i Buzz Astral występują w nim tylko gościnnie. Gwiazdami zwiastuna są natomiast Kwaku i Buniek, którym głosów w polskiej wersji językowej użyczyli Aberald Giza i Wojciech Tremiszewski.

"Toy Story 4" - zwiastun #2

W związku z odległą datą premiery "Toy Story 4", nieznane są na razie szczegóły fabularne nowej produkcji Disney/Pixar. Również najnowszy teaser nie zdradza żadnych nowin dotyczących nadchodzących przygód Chudego i spółki. W zamian za to oferuje zabawny dialog pomiędzy nowymi postaciami.

"Toy Story 4" - kiedy premiera?

Pierwszy film z serii "Toy Story" trafił do kin w 1995 roku, ostatni z dotychczasowych zadebiutował na ekranach 8 lat temu. Nikt nie spodziewał się chyba, że Pixar zdecyduje się na kontynuację opowieści o zabawkach Andy'ego, kiedy w kwietniu 2018 ogłoszono "Toy Story 4". A jednak kowboj Chudy i astronauta Buzz Astral powracają z porcją nowych przygód i nowych towarzyszy. Czym zaskoczą nas tym razem? Przekonamy się 9 sierpnia 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.