Anti-Flag wystąpi na koncercie w Polsce [DATA, BILETY]

02.10.2019 16:51
Anti-Flag|undefined Fot. kadr z wideo

Już w styczniu 2020 roku, na koncercie w Polsce pojawi się punkowa grupa Anti-Flag. Muzycy zagrają w warszawskiej Proximie.

Anti-Flag to jeden z najdłużej działających punkowych zespołów na świecie. Blisko trzy dekady ich twórczości przyniosły 11 albumów studyjnych i uczyniły z nich ikonę w swojej kategorii muzycznej. Od 20 lat skład formacji niezmiennie zasilają Justin Sane, Chris Head, Chris No. 2 oraz Pat Thetic.

Anti-Flag w Polsce w 2020 roku 

Anti-Flag to nie tylko muzyka, ale również mocno zarysowane poglądy. Teksty zespołu zawierają polityczne przesłanie oraz wspierają ruchy społeczne i ekologiczne. Jak mówią o sobie w ramach promocji albumu "A New Kind of Army":

Anti-Flag oznacza sprzeciw wobec wojny. Anti-Flag oznacza, że zwykli ludzie świata radzą sobie lepiej w pokoju. Oznacza też zjednoczenie przeciw korporacyjnej chciwości, która krzywdzi miliony ludzi na świecie dla zysku garstki najbogatszych. Anti-Flag oznacza walkę z bezmyślnym nacjonalizmem. Anti-Flag oznacza jedność.

Przeczytaj także

Muzycy zagrają koncert w warszawskiej Proximie już 26 stycznia 2020 roku. 

Anti-Flag w Polsce. Bilety

Sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się już w piątek 4 października 2019 roku. Wejściówki w cenie 75 złotych będzie można nabyć za pośrednictwem strony internetowej alterart.pl.

Zobacz też: Dawid Podsiadło ogłosił akustyczną trasę po Polsce [GDZIE, DATY, BILETY] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.