Antyradio Unplugged: Jak było na koncercie OCN?

Justyna Kierzkowska
25.11.2015 12:30
Antyradio Unplugged: Jak było na koncercie OCN? Fot. Antyradio.pl

Zespół OCN wystąpił na żywo dla słuchaczy Antyradia i gości zgromadzonych w studiu. Obejrzyjcie relację wideo z wydarzenia i galerię zdjęć. 

Maciek Wasio, Michał Kaleciński i Radek Owczarz byli gośćmi drugiego z serii koncertów Antyradio Unplugged, których regularnie można słuchać w Antyradiu i oglądać na Antyradio.pl. Gościnnie razem z muzykami wystąpił również Tomek Kasiukiewicz, który zagrał na klawiszach.

OCN przygotował utwory z najnowszej studyjnej płyty „Demon i karzeł”, która miała premierę 25 września 2015 roku. Można było usłyszeć m.in. kawałki „Dom”, „Na zawsze” i „Na oślep”. Na koncercie pojawiły się też kompozycje z wcześniejszych albumów - „Depresyjne piosenki o niczym”, „Cztery” i „Niecierpliwy dostaje mniej”.

Zobaczcie naszą relację wideo!

Maciek Wasio przypomniał również o konkursie organizowanym wspólnie z Antyradio.pl, w którym do wygrania jest gitara Fender Telecaster Custom '72, na jakiej gra wokalista OCN. Wydarzenie, tak jak w przypadku koncertu Clock Machine, poprowadził Piotr Makak Szarłacki.

Po koncercie goście zgromadzeni w studiu mieli również okazję do zebrania autografów członków zespołu na okładkach najnowszych albumów.

Już teraz zapraszamy Was na następny koncert z serii Antyradio Unplugged. Szczegóły wkrótce na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.