Apocalyptica zagra na jednym z polskich festiwali

24.01.2020 11:49
Apocalyptica|undefined Fot. Romana Makówka

Fińska grupa metalowa Apocalyptica już wkrótce wystąpi na koncercie w Polsce. Muzycy pojawią się na jednym z festiwali we Wrocławiu.

Już 1 maja 2020 roku ruszy kolejna edycja 3-Majówki we Wrocławiu. Impreza znów rozpocznie sezon festiwali plenerowych w Polsce. Jak sama nazwa wskazuje koncerty odbędą się w dniach 1-3 maja 2020 roku na terenach Pergoli w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia. Wydarzenie jest połączone z równie popularną inicjatywą - Gitarowym Rekordem Guinessa. W 2019 roku na Rynku we Wrocławiu zagrały 7423 gitary. 

Apocalyptica zagra w Polsce w 2020 roku

W line-upie jak co roku nie zabraknie rockowego i metalowego brzmienia. Skład imprezy poszerzyła właśnie grupa Apocalyptica. Muzycy zasłynęli umiejętnym połączeniem muzyki metalowej z poważną. Nagrali między innymi płytę "Plays Metallica by Four Cellos", który do dziś cieszy się ogromną popularnością i zawiera niecodzienne interpretacje hitów legendy thrash metalu.

Przeczytaj także

Oprócz tego swój udział w festiwalu 3-Majówka 2020 potwierdzili już: The Sisters Of Mercy - legenda brytyjskiej muzyki nowofalowej lat 80., Epica - holenderska gwiazda symfonicznego i gotyckiego metalu, Gerry Leonard -  gitarzysta Davida Bowiego, który zaprezentuje we Wrocławiu projekt muzyczny Bowie Starman z największymi przebojami zmarłego muzyka, Peter Hook - basista legendarnego zespołu Joy Division oraz polscy artyści Kult, Pidżama Porno, Happysad, Jelonek, Nosowska, Daria Zawiałow, Łąki Łan, Kwiat Jabłoni i Mrozu.

3-majówka we Wrocławiu. Bilety

Bilety na wydarzenie są dostępne w kilku wariantach. Uczestnicy mogą kupić karnety oraz wejściówki jednodniowe. Do 15 lutego 2020 roku będą obowiązywać następujące ceny:

  • bilety jednodniowe: 82 złote
  • karnety 1-3.05: 150 złotych
  • karnety 1-2.05: 120 złotych
  • karnety 2-3.05: 120 złotych

Bilety można nabyć na stronach ebilet.pl, biletyna.pl, eventim.pl, kupbilecik.pl oraz goingapp.pl.

Zobacz też: Koncerty, które odbędą się we Wrocławiu w 2020 roku 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.