Avril Lavigne przekłada polski koncert. Kiedy zobaczymy wokalistkę?

08.02.2022 14:29
Avril Lavigne Fot. Rex Features/East News

Sprawdźcie, kiedy odbędzie się koncert Avril Lavigne i co z zakupionymi wcześniej biletami.

Avril Lavigne ostatni raz zagrała w Polsce 14 lat temu. Fani w końcu mieli zobaczyć gwiazdę 2 marca 2022 w Łodzi, ale z powodu pandemii koncert został przełożony na 2023 rok. Kiedy Lavigne zagra w naszym kraju i co z biletami?

Polecamy

Avril Lavigne przekłada polski koncert. Kiedy zobaczymy wokalistkę?

Z powodu ograniczeń wynikających z pandemii koronawirusa i problemów w podróżowaniu, Avril Lavigne jest zmuszona przełożyć europejską trasę koncertową na 2023 rok. Występy odbędą się w kwietniu i maju, a do Łodzi Lavigne zawita 30 kwietnia 2023.

Zakupione bilety obowiązują również na nową datę koncertu, a więcej informacji można znaleźć na avrillavigne.com. Trasa będzie promować album "Love Sux", który ukaże się 25 lutego 2022.

Polecamy

Premiera szóstego albumu i debiut w wytwórni BMG to moment, w którym Avril Lavigne pokazuje światu, że nic już przed nim nie ukrywa. Artystka opisuje każdą próbę i udrękę z perspektywy triumfu i wyłania się silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.  A my słyszymy piosenkarkę dokładnie tak, jak zawsze miała brzmieć.  To ja i moja walka - potwierdza. Ten album opowiada moją historię.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.