Bilety na koncert Iron Maiden w Polsce trafiły do sprzedaży

Justyna Kierzkowska
24.11.2017 11:17
Bilety na koncert Iron Maiden w Polsce trafiły do sprzedaży Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Koncert Iron Maiden w Polsce odbędzie się 27 lipca 2018 roku w Tauron Arenie w Krakowie, a wejściówki na to wydarzenie trafiły już do regularnej sprzedaży.

27 lipca 2018 roku Iron Maiden ponownie zaprezentuje się przed polską publicznością. Bruce Dickinson wraz z kolegami z kapeli wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Koncert odbędzie się w ramach trasy Legacy Of The Beast, która rozpocznie się 26 maja 2018 w Tallinnie w Estonii.

Pomysł na Legacy Of The Beast World Tour został zainspirowany grą komórkową i komiksem o takiej samej nazwie. Scenografia będzie zawierać wiele różnych, ale powiązanych ze sobą „światów”, a lista utworów będzie obejmować materiał z lat 80. z kilkoma niespodziankami z późniejszych albumów, dzięki temu będzie różnorodna.

Manager Iron Maiden, Rod Smallwood, tak opowiada o nadchodzących koncertach:

Wizerunek tej trasy pełnej Historii/Hitów zdecydowaliśmy się zbudować wokół nazwy Legacy Of The Beast, co dało nam możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów i dobrej zabawy, zwłaszcza z Eddiem! Nie chcę zbyt wiele zdradzać w tym momencie, ale zgodnie z tradycją Iron Maiden pracujemy nad mnóstwem różnych scen i mamy nadzieję, że zapewni to naszym fanom niezapomniane wrażenia, kiedy zobaczą to bardzo specjalne show.

Bilety na koncert Iron Maiden w Polsce:

Wejściówki na to wydarzenie weszły do regularnej sprzedaży 24 listopada 2017 o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Ceny rozkładają się następująco:

  • Trybuny - 349 zł
  • Trybuny - 299 zł
  • Trybuny - 249 zł
  • Trybuny - 199 zł
  • GA - 299 zł
  • GAEE (Early Entrance do GA) - 399 zł
Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.