Bilety na koncert Dawida Podsiadły wyprzedane w dwie minuty. Padł nowy rekord w karierze wokalisty

16.05.2019 12:35
Dawid Podsiadło bilety|undefined Fot. : Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają już we wrześniu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety w przedsprzedaży skończyły się już po dwóch minutach. To kolejny rekord Podsiadły.

Pierwszy problem pojawił się wczoraj, 15 maja 2019 roku. To właśnie wtedy, o godzinie 12:00, miała się rozpocząć przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym. Z tej okazji mogli skorzystać jedynie użytkownicy Allegro Smart, którzy zarejestrowali się i aktywowali konto do 13 maja 2019 roku. Niestety wszystko trzeba było przełożyć na godzinę 14:00, bo liczba osób, która była zainteresowana wydarzeniem okazała się zbyt duża i system emailingowy do generowania kodów nie wytrzymał. Allegro wydało oficjalne oświadczenie: 

Naporu nie wytrzymał system emailingowy do generowania kodów od zewnętrznego podwykonawcy, a nie serwery Allegro czy eBilet. Przedsprzedaż pierwszego dnia trzeba było przesunąć o 2 godziny tak, żeby wszyscy uprawnieni mogli dostać kod uprawniający do zakupu i skorzystać z przedsprzedaży. Drugiego dnia wszystko zadziałało już poprawnie.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway bilety: Padł nowy rekord

Przeczytaj także

Dzisiaj, 16 maja 2019 roku o godzinie 12:00, rozpoczęła się przedsprzedaż biletów dla wszystkich użytkowników Allegro. Niestety osoby, które chciały kupić wejściówkę dwie minuty później, nie miały już na to szans. Bilety w przedsprzedaży zostały wyprzedane. To kolejny rekord! Przypomnijmy, że sprzedaż biletów w grudniu ubiegłego roku potrwała tylko 4 minuty. Chętnych było 15 razy więcej niż miejsc.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway są u szczytu popularności. Nic dziwnego, że wejściówki sprzedają się w takim tempie. Koncert, który ma się odbyć na PGE Narowodym, 28 września 2019 roku jest prawdziwym wydarzeniem. Żaden polski artysta nie wyprzedał wcześniej Stadionu w Warszawie. Oczywiście, można mówić, że przecież to koncert Dawida i Taco, a nie jednego wykonawcy, ale prawda jest taka, że takiego wydarzenia w Polsce jeszcze nie było.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway bilety: Kiedy kolejna pula wejściówek?

Kolejna pula biletów będzie dostępna 17 maja 2019 roku. To właśnie wtedy, o godzinie 12:00, rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów. Współpraca Allegro i eBilet Polska to dopiero początek. Oferty ze strony internetowej eBilet.pl pojawią się w wyszukiwarce, a użytkownicy Allegro dokonają zakupu korzystając z metod płatności dostępnych na stronie.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA DAWIDA PODSIADŁO I TACO HEMINGWAYA<<

Zobacz także: >>Dawid Podsiadło: 10 największych przebojów wokalisty<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.