Billy Talent wystąpi na Czad Festiwal 2017

Aleksandra Degórska
06.02.2017 14:20
Billy Talent wystąpi na Czad Festiwal 2017 Fot. materiały prasowe

Poznaliśmy pierwszą zagraniczną gwiazdę, która rozrusza polską publiczność na festiwalu. W jakich cenach są karnety na to wydarzenie?

Rockowa impreza odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia 2017 w Straszęcinie koło Dębicy na terenie Arena Park. Organizatorzy zapewniają, że tym razem festiwal znacznie się rozrośnie. Na 5. edycji Czad Festiwalu będzie 5 headlinerów, jak również artyści będą mieć więcej scen do dyspozycji, a będzie ponad 50 wykonawców.

Pierwszym headlinerem imprezy jest Billy Talent, który zagra 23 sierpnia 2017 otwierając tym samym festiwal:

Kanadyjczycy właśnie promują swój ostatni studyjny krążek „Afraid of Heights”, który ujrzał światło dzienne 29 lipca 2016. Podczas polskiego koncertu na pewno nie zabraknie nowych utworów z tego wydawnictwa, jak również starych hitów, które chcą usłyszeć fani.

Na imprezie pojawi się też rzesza polskich artystów, jak dotąd dowiedzieliśmy się, że w Straszęcinie zobaczymy Huntera, Acid Drinkers, Nocnego Kochanka, Agnieszkę Chylińską, wystąpi też Czesław Śpiewa.

Ceny biletów:

  • 5-dniowy karnet: 269 złotych
  • 3-dniowy karnet: 219 złotych

Koszt pola namiotowego to 59 złotych. Wejściówki możecie nabyć na stronie imprezy.

Wybieracie się na Czad Festiwal 2017?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.