Bullet For My Valentine wystąpi w Polsce w 2019 roku

Kamil Kacperski
09.01.2019 12:00
Bullet For My Valentine|undefined Fot. LFI/Avalon/REPORTER/East News

Walijscy metalowi giganci odwiedzą nasz kraj w ramach promocji albumu "Gravity", który ukazał się na rynku w 2018 roku. Bilety na koncert trafią do sprzedaży już 11 stycznia 2019 roku. 

Bullet For My Valentine już 12 kwietnia 2019 roku pojawi się w Polsce, by promować swój ostatni album "Gravity", który trafił do sprzedaży w czerwcu 2018 roku. Panowie zagrają w Warszawie, a konkretnie w klubie Progresja. Bilety na to wydarzenie będą dostępne od 11 stycznia 2019 roku, natomiast klienci Banku Citi Handlowy będą mogli zakupić wejściówki 10 stycznia od godziny 10 w cenie 140 złotych. Cena biletów dla pozostałych klientów jest nieznana. 

Ich kariera nabrała zawrotnego tempa, gdy w 2005 roku wydali swój debiutancki album zatytułowany "Poison". Od tamtego czasu Bullet For My Valentine regularnie wydaje kolejne krążki. Dotąd wypuścili na rynek "Scream Aim Fire", "Fever", "Temper Temper", "Venom" i wspomniany "Gravity".

Bullet For My Valentine w Polsce 

Sprzedali miliony egzemplarzy płyt na całym świecie, a magazyn Kerrang! mianował ich najlepszym brytyjskim zespołem trzy lata z rzędu. Mają na koncie również nagrodę za najlepszy singiel, najlepszy zespół na żywo czy najlepszy debiut. Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięczają nie tylko mediom i rzeszy wiernych fanów. BFMV niejednokrotnie zostali osobiście zapraszani do dzielenia sceny z takimi ikonami jak Iron Maiden czy Metallica. 

BFMV Fot. foto: Facebook.com/LiveNation

Bullet For My Valentine wystąpili w Polsce w 2018 roku jako support Ozzy'ego Osbourne'a na Impact Festival w Krakowie. Na razie nie wiemy, kto wystąpi w roli supportu BFMV w Warszawie w 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.