Dawid Podsiadło ogłosił wyjątkowych gości na koncertach stadionowych

28.04.2022 10:04
Dawid Podsiadło Fot. materiały prasowe Sony Music Polska

Na koncertach pojawią się znanni artyści i co ciekawe, nie zdradzono, na którym koncercie wystąpi konkretna osoba. Sprawdźcie szczegóły.

Dawid Podsiadło zagra w czerwcu 3 koncerty, które wcześniej zostały przełożone z powodu pandemii. 4 czerwca wystąpi w Gdańsku, 18 czerwca we Wrocławiu, zaś 25 czerwca w Chorzowie. Artysta zdradził, jakich gości zobaczymy na tych koncertach, ale by zachować element niespodzianki nie jest podane, na którym koncercie będzie można spodziewać się danego gościa.

Polecamy

Dawid Podsiadło ogłosił wyjątkowych gości na koncertach stadionowych

Artur Rojek, Daria Zawiałow, Król, Krzysztof Zalewski, Kortez, Sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino - to właśnie ci artyści wystąpią gościnnie na czerwcowych koncertach Dawida Podsiadło.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Muzyk jest bardzo podekscytowany tym pomysłem i wyznaje:

Jednym ze wspaniałych pomysłów jakie mamy, które mają sprawić żebyście się uśmiechali szeroko są zaproszeni na te nasze stadionowe koncerty goście. Kto gdzie będzie kiedy?! To już słodka tajemnica, ale gwarantuję, że pojawienie się każdego z tych wspaniałych artystów na scenie zapewni nam wszystkim chwile wyjątkowe.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane - bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Można nabyć ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie - największy koncert w dotychczasowej karierze Dawida, zaplanowany dla prawie 60 tysięcy osób.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.