Deep Purple odwołał koncert w Polsce. Co z zakupionymi biletami?

15.06.2020 10:20
Deep Purple|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Z powodu pandemii koronawirusa, Deep Purple odwołał trasę koncertową zaplanowaną na 2020 rok. Polski koncert został przełożony na 2021.

2020 jest kiepskim rokiem dla fanów muzyki. Wszystko przez pandemię koronawirusa, z powodu której odwołano sporą część koncertów. Niestety kolejny zagraniczny zespół odwołał swój występ w Polsce.

Deep Purple odwołał koncert w Polsce. Co z zakupionymi biletami?

Deep Purple miał zagrać 14 października 2020 w łódzkiej Atlas Arenie, ale tak się nie stanie. Zespół odwołał trasę koncertową zaplanowaną na 2020 rok i przełoży koncerty na 2021 rok. Polski koncert odbędzie się 13 października 2021 w łódzkiej Arenie Atlas. Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność, istnieje również możliwość zwrotu wejściówek. Przeczytajcie oświadczenie organizatorów. 

Przeczytaj także

Na koncercie usłyszymy piosenki z nowego albumu "Whoosh!”, kóty ukaże się 12. czerwca 2020. Deep Purple po raz trzeci połączyli siły z legendarnym producentem Bobem Ezrinem, który zaprosił zespół do Nashville, aby stworzyć i nagrać nowe utwory. Efektem jest najbardziej zróżnicowany album, jaki do tej pory razem stworzyli.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.