Devin Townsend wystąpi w Polsce w 2019

Aleksandra Degórska
09.11.2018 13:06
Devin Townsend zagra w Polsce w 2019|undefined Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Muzyk zapowiedział koncert w naszym kraju. Kiedy polscy fani zobaczą na żywo Devina Townsenda?

Muzyk ma ostatnio pełne ręce roboty. Po tegorocznym rozwiązaniu Devin Townsend Project, Devin w pełni skupił się na nowym zwrocie w swojej karierze i obecnie pracuje nad kolejnym studyjnym krążkiem ”Emapth”, którego premiera jest przewidywana na drugi kwartał 2019 roku.

Nowa płyta to również nowa trasa koncertowa. W ramach wydarzenia An Evening With Devin Townsend zobaczymy muzyka na koncercie w Polsce. Devin Townsend zagra 5 kwietnia 2019 w Warszawie w klubie Stodoła.

Devin Townsend w Polsce - bilety

Wejściówki na koncert będziecie mogli kupić od 12 listopada 2018 od godziny 10:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Na przestrzeni kariery Devina Townsenda można zauważyć jedną stałą: zmianę. Zaczynając od Sex & Religion, w którym był frontmanem, przez przełomową solową płytę „Terria”, wcielenie w klimatach country rocka w Casualties of Cool kończąc na albumie „Transcendence” i ostatnio wydanym „Ocean Machine: Live at the Ancient Roman Theatre Plovdiv”, kanadyjski muzyk daje jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowany monotematycznością. Już w kwietniu 2019 polska publiczność przekona się, jak materiał artysty prezentuje się na żywo.
 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.