Duff McKagan wystąpi w Polsce w 2019

23.04.2019 10:32
Duff McKagan|undefined Fot. AP/East News

Sprawdźcie, kiedy będziecie mogli zobaczyć basistę Guns N' Roses na żywo w naszym kraju!

Basista Guns N' Roses znalazł czas, by stworzyć solowy krążek zatytułowany "Tenderness", którego premiera odbędzie się 31 maja 2019. Nowa płyta to dobry pretekst do wybrania się w trasę koncertową. Muzyk wystąpi również w Polsce.

Duff McKagan wystąpi w Polsce w 2019 - bilety

Duffa McKagana zobaczymy 22 sierpnia 2019 w Warszawie w klubie Stodoła. Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od 26 kwietnia 2019 od 10:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy 15 kwietnia 2019 o 10.00 i zakończy się w piątek o godz. 9:00. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy 24 kwietnia 2019 o 10.00 i zakończy się w piątek o godz. 9:00.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT DUFFA MCKAGANA <<

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Duff McKagan z nową solową płytą

Album "Tenderness" został wyprodukowany przez niedawnego zdobywcę Grammy, Shootera Jenningsa i pokazuje refleksje McKagana nad podróżami razem z Guns N’ Roses podczas trasy Not In This Lifetime. W obliczu zawodu, gniewu, strachu, zamieszania i podziałów w tym burzliwym czasie dla całego świata, McKagan swoją frustrację przelał na piosenki tworzące zharmonizowaną całość:

Sesje nagraniowe do tego albumu sprawiły, że ponownie się zebraliśmy, po raz pierwszy od nagrania Use Your Illusion, The Suicide Horn Section, z udziałem mojego brata Matta McKagan na puzonie, wybitnego Chucka Findlaya na trąbce i niesamowitego Briana Scanlonema na saksofonie. Podczas ostatniego dnia nagrywań, przyszli do studia i stworzyli niesamowitą linię melodyczną sekcji dętej do "Don’t Look Behind You". Nigdy nie zapomnę tego momentu kulminacyjnego, kiedy muzyka Matta i The Suicide Horns połączyła się z głosem Watersa, razem z Shooterem mieliśmy gęsią skórkę.

McKagan 30 maja 2019 rozpocznie trasę koncertową w Filadelfii, zaś polski koncert będzie pierwszym europejskim występem w ramach tego tournée.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.