Eagles Of Death Metal zagra w Polsce. Wyda też specjalną EP-kę [WIDEO]

28.09.2021 14:44
Easgles Of Death Metal zagra w Polsce Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Sprawdźcie, kiedy Eagles Of Death Metal zagra w Polsce. Co więcej, za kilka miesięcy kapela wyda EP-kę ze świątecznymi coverami.

Eagles Of Death Metal rozpocznie drugi rozdział swojej jubileuszowej trasy koncertowej w Zurychu w Szwajcarii 19 marca 2022 roku. W ramach tournée zespół odwiedzi również Polskę. Co więcej, Eagles Of Death Metal wyda niedługo specjalną EP-kę.

Polecamy

Eagles Of Death Metal zagra w Polsce. Wyda też specjalną EP-kę [WIDEO]

Eagles Of Death Metal odwiedzi aż 19 krajów i 9 kwietnia 2021 zagra w klubie Stodoła w Warszawie. Przed kapelą wystąpi gość specjalny - Bones UK. Ogólna sprzedaż biletów rusza w piątek, 1 października o godzinie 10:00.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Wokalista i frontman Jesse Hughes tak skomentował ogłoszenie trasy:

A rock’n’roller needs to get out and rock’n’roll! Czuję się, jakbym przez lata był zamknięty i jestem gotowy odzyskać wolność. Uważaj Europo, Orły Death Metalu są gotowe ponownie wzbić się w powietrze.

Znani z pozytywnych wibracji i pełnych energii występów na żywo, zespołowi towarzyszyć będą: Jennie Vee na basie, Jorma Vik na perkusji i Joshua Jove na gitarze.

Na tym jednak nie koniec dobrych wieści od Eagles Of Death Metal. Hughes postanowił zinterpretować... świąteczne piosenki, takie jak chociażby “God Rest Ye Merry Gentlemen,” “Put A Little Love In Your Heart,” czy “O Holy Night ”. EP-ka “EODM Presents: A Boots Electric Christmasukaże się 19 listopada 2021

Posłuchajcie, jak brzmi "O Holy Night" w interpretacji Eagles Of Death Metal:

"EODM Presents: A Boots Electric Christmas": Tracklista

  1. God Rest Ye Merry Gentlemen
  2. Put A Little Love In Your Heart
  3. O Holy Night
  4. Little Drummer Boy
  5. Little Town Of Bethlehem
  6. O Holy Night (A Cappella)
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.