Flogging Molly na 21. Przystanku Woodstock

Robert Skowronski
21.05.2015 11:02
Flogging Molly na 21. Przystanku Woodstock Fot. materiały prasowe

Na plenerowej imprezie organizowanej przez Jerzego Owsiaka wystąpi słynna celtic punkowa formacja. Którego dnia festiwalu zobaczymy ich na scenie?

Flogging Molly wystąpi ostatniego dnia 21. Przystanku Woodstock, czyli 1 sierpnia 2015 roku na Dużej Scenie. Możemy spodziewać się energetycznego koncertu wypełnionego punkową siłą i brzmieniami charakterystycznymi dla irlandzkiej kultury. 

Ostatnia płyta grupy, „Speed of Darkness", pochodzi z 2011 roku. Sam zespół powstał w 1997 roku w Los Angeles i zbiera muzyków zarówno amerykańskiego, jak i irlandzkiego, pochodzenia. W ich muzyce mieszają się dźwięki typowych dla rocka instrumentów, z mniej oczywistymi wyborami w postaci skrzypiec, akordeonu i mandoliny.

Na tegorocznym 21. Przystanku Woodstock zagra również m.in. Black Label Society czy Within Temptation. Usłyszymy także polskie akcenty - wystąpi: Lipali oraz Illusion i wielu innych rodzimych wykonawców. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 30-31 lipca  1 sierpnia 2015 roku.

Wybieracie się?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.