Florence And The Machine wystąpi w Polsce w 2018

Maciej Koprowicz
01.12.2017 10:53
Florence And The Machine wystąpi w Polsce w 2018 Fot. Zoran Veselinovic/Retna/Photoshot/REPORTER/EAST NEWS

Zespół charyzmatycznej wokalistki Florence Welch będzie gwiazdą Orange Warsaw Festival 2018. Wystąpi drugiego dnia imprezy, 2 czerwca 2018 na Służewcu w Warszawie.

Florence And The Machine (czasem pisany jako Florence + The Machine) powstał w 2007 w Londynie. Już rok później był gwiazdą sceny indie i rocka alternatywnego. Jego muzykę określić można jako baroque pop, chamber pop, art pop czy neo-soul z elementami rocka.

Liderką zespołu jest obdarzona potężnym głosem o charakterystycznej manierze Florence Welch. „Flo” uważana jest za jedną z najlepszych wokalistek alternatywnych ostatnich lat.

Florence And The Machine już kilkukrotnie występował w Polsce, gdzie zyskał sobie wyjątkowo wielu sympatyków. Takie piosenki, jak „Rabbit Heart (Raise It Up)”, „Cosmic Love”, „Dog Days Are Over” czy „No Light, No Light” także w naszym kraju były wielkimi przebojami. Polscy fani i fanki w charakterystycznych wiankach będą mogli zobaczyć zespół ponownie w 2018 roku.

Brytyjczycy będą gwiazdami Orange Warsaw Festival, który odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2018 na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Florence+The Machine wystąpi drugiego dnia festiwalu, 2 czerwca 2018.

Organizatorzy zapowiadają festiwal w niecodzienny sposób. Nazwy headlinerów przyszłorocznej edycji ukryli w formie muralu na jednym z warszawskich budynków.

Znaleźliście już „festiwalową” ścianę?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.