Open'er Festival 2022: Gwiazda odwołała swój występ w ostatniej chwili

01.07.2022 10:13
Open'er Festival 2022 Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Przeczytajcie oficjalne oświadczenie zespołu, który przeprosił fanów za zaistniałą sytuację.

W końcu po pandemicznej przerwie powrócił Open'er Festival 2022, który rozpoczął się 29 czerwca. Niestety festiwalowicze nie zobaczą jednej z głównych gwiazd imprezy z powodu problemów zdrowotnych muzyka. Przeczytajcie oświadczenie organizatorów.

Polecamy

Open'er Festival 2022: Gwiazda odwołała swój występ w ostatniej chwili

Na festiwalu ostatniego dnia imprezy miał wystąpić The Chemical Brothers. Organizatorzy przekazali smutną wiadomość o odwołanym koncercie:

Z przykrością informujemy, że z powodu choroby kolejnego z członków, The Chemical Brothers nie wystąpi na festiwalu 2 lipca. Pracujemy nad zmianami w sobotnim programie.

Grupa w swoim oświadczeniu wyjaśniła, że przez ostatnie tygodnie sporo osób z otoczenia zespołu zaraziło się koronawirusem. Niestety choroba dopadła również jednego z muzyków, Eda Simonsa, który nie jest w stanie występować i podróżować. The Chemical Brothers przeprosił za zaistniałą sytuację. Reszta koncertów kapeli jak na razie ma się odbyć planowo.

Open'er Festival 2022: Line-up imprezy w Gdyni

1 lipca 2022 na głównej scenie zagrają: Jan Rapowanie, Megan Thee Stallion, Dua Lipa i Martin Garrix, natomiast na Tent Stage fani zobaczą Biffy Clyro. Ostatniego dnia imprezy wystąpią Jessie Ware, Taco Hemingway oraz The Killers i Dawid Podsiadło.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.