Hollywood Undead zagra dwa koncerty w Polsce

Maciej Koprowicz
14.08.2017 12:02
Hollywood Undead zagra dwa koncerty w Polsce

Zespół wystąpi 17 lutego 2018 w klubie Stodoła w Warszawie i 18 lutego 2018 w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu.

Hollywood Undead powstał w 2005 w Los Angeles. To jeden z najciekawszych współczesnych zespołów, łączących rap z ciężkim graniem. Ich płyty „Swan Songs”, „American Tragedy”, „Notes From The Underground” i „Day Of The Dead” były dużymi wydarzeniami na scenie rockowej, potwierdzającymi, że nurt rapcore’u ma się znakomicie.

Żywiołowe reakcje polskich fanów podczas koncertu w warszawskiej Stodole w 2016 sprawiły, że grupa ponownie wystąpi w naszym kraju. Amerykanie będą u nas promować swój najnowszy album, „Five”, który ukaże się 27 października 2017. Tytuł odnosi się nie tylko do faktu, że to już piąta płyta zespołu. Dla jego członków „piątka” ma wielkie znaczenie. Wokalista i basista Johnny 3 Tears wyjaśnia:

Jesteśmy pięcioma braćmi, a to nasz piąty album. Nic nie oddaje głębi muzyki, tak jak ta liczba. Numerologia to potężna siła. Kiedy mówimy „Pięć” wszystko nabiera sensu. Odwołujemy się również do utworu „No. 5” z naszego pierwszego albumu. Co więcej, nawiązaliśmy w ten sposób do sekretnego fanklubu, który wspierał nas przez ostatnią dekadę. Ta liczba jest znacząca, tak jak znaczący jest dla nas ten moment. Nasi fani sprawiają, że czujemy się jak najważniejszy zespół na świecie. Ich zaangażowanie w naszą muzykę inspiruje nas do tego, by nigdy ich nie zawieść. „Five” jest dla nich.

Polscy fani Hollywood Undead będą mieli okazję poznać najnowsze utwory zespołu z ich nadchodzącego albumu podczas dwóch przyszłorocznych koncertów. 17 lutego 2018 grupa zagra w warszawskim klubie Stodoła, a 18 lutego 2018 wystąpi we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. Bilety w cenach 129 zł i 149 zł (balkon, dostępny wyłącznie w klubie Stodoła) w sprzedaży będą od piątku 18 sierpnia, od godziny 10:00 na LiveNation.pl i Stodola.pl.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.