IAMX na jedynym koncercie w Polsce w 2018

Aleksandra Degórska
10.01.2018 14:11
IAMX na jedynym koncercie w Polsce w 2018 Fot. materiały prasowe

Polscy fani Chrisa Cornera już niebawem będą mogli zobaczyć muzyka na żywo w naszym kraju w ramach promocji nowego albumu.

IAMX to solowe wcielenie Chrisa Cornera, który właśnie szykuje się do wydania kolejnego krążka. Nowa płyta to nowa trasa, w ramach której IAMX odwiedzi 23 marca 2018 Warszawę. Koncert odbędzie się w Progresja Music Zone.

IAMX nawiązuje między innymi do estetyki filmów Tima Burtona i Federico Felliniego. Główną inspiracją brytyjskiego wokalisty są obsesje, poczucie wyobcowania, zawikłane związki międzyludzkie, biseksualizm, nietypowy seks, ateizm, śmierć, a w nieoczywistych aluzjach – polityka.

2 lutego 2018 odbędzie się premiera nowego albumu IAMX. Na krążku znajdziemy dużo elektroniki w połączeniu z rockowym zacięciem oraz Kate von D. Album „AINL” został nagrany i zmiskowany przez Cornera na pustyni w Kalifornii. Nowa produkcja zawiera dziewięć utworów, które pozostają w klimacie alternatywnej elektroniki wzbogaconej wyjątkowym wokalem Corner’a.

Bilety na warszawski koncert dostępne są na stronie progresja.com i eventim.pl oraz stacjonarnie w sieciach: Empik, Saturn, Mediamarkt. Wejściówki w przedsprzedaży kosztują 100 złotych, zaś w dniu koncertu 110 złotych.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.