Impact Festival odwołany. Korn wystąpi w Polsce na solowym koncercie

28.05.2020 09:57
Korn|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Niecały tydzień przed Impact Festivalem organizatorzy poinformowali, że do wydarzenia nie dojdzie z powodu pandemii. Ogłosili jednak koncert zastępczy.

Impact Festival 2020 miał odbyć się w łódzkiej Atlas Arenie. Imprezę zapowiadano jako prawdziwą gratkę dla fanów nowej fali metalu. W roli headlinera na scenie miał wystąpić Korn, oprócz tego na łódzkim koncercie fani mieli bawić się przy dźwiękach Bring Me The Horizon, Of Mice & Men czy Skillet, Royal Republic i The Last Internationale. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany zarówno muzykom, organizatorom jak i fanom kapel.

Impact Festival 2020 odwołany

Na oficjalnej stronie Live Nation Polska pojawiła się informacja, że Impact Festival 2020 zostaje odwołany. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, wydarzenia masowe nadal nie są możliwe. Co więcej, impreza najprawdopodobniej nie odbędzie się w planowanym składzie także za rok.

Przeczytaj także

Organizatorzy odwołując wydarzenie poinformowali, że headlinerzy festiwalu, grupa Korn zagra solowy koncert na warszawskim Torwarze w przyszłym roku. Oznacza to, że szanse na Impact Festival 2021 w podobnym do tego planowanego na 2 czerwca charakterze są raczej niewielkie.

Korn zagra koncert w Polsce w 2021 roku

Solowy koncert Korna odbędzie się 31 maja 2021 roku na warszawskim Torwarze. Sprzedaż biletów na wydarzenie ruszy już 17 czerwca 2020 roku za pośrednictwem LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl. Organizatorzy poinformowali również o możliwości zamiany wejściówek na Impact na bilety uprawniające do uczestnictwa w koncercie Korna.

Wszyscy fani, którzy zakupili bilet na Impact Festival, mają możliwość wymiany biletu na warszawski koncert grupy KORN w tej samej kategorii cenowej przed rozpoczęciem ogólnej sprzedaży na majowy koncert (począwszy od 3 czerwca). Bileteria, za której pośrednictwem zakupiłeś bilet, skontaktuje się z wszystkimi.
Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.