Iron Maiden w Polsce w 2020 roku. Muzycy wracają z Legacy Of The Beast Tour

07.11.2019 11:00
Iron Maiden|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Jeden z najpopularniejszych zespołów heavymetalowych na świecie - Iron Maiden, powraca na koncert do Polski. Muzycy zagrają w Warszawie w 2020 roku.

Po dwóch wyprzedanych koncertach w ramach trasy Legacy Of The Beast w krakowskiej TAURON Arenie, grupa Iron Maiden powraca do Polski. Od czasu rozpoczęcia tourne w zeszłym roku zespół odwiedził 39 krajów na całym świecie, grając dla prawie dwóch milionów fanów, w tym występując dla 100 000 osób na legendarnym festiwalu Rock In Rio w Brazylii.

Iron Maiden w Polsce w 2020 roku

Koncert Iron Maiden w Polsce odbędzie się 5 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Antyradio objęło patronat nad tym wyczekiwanym przez polskich fanów wydarzeniem. Gościem specjalnym koncertu będzie grupa Within Temptation, a zespołem otwierającym imprezę Lord Of The Lost. 

Wokalista Bruce Dickinson zapowiedział koncerty słowami:

Spędziliśmy jak dotąd fantastyczny czas na trasie Legacy, a reakcja na występy sceniczne i wszystkie szalone rekwizyty (i Eddiego!), z którymi występuję, była fenomenalna. Cały zespół świetnie się bawi, dlatego naprawdę cieszymy się, że możemy wrócić do Polski i dotrzeć do jeszcze większej liczby fanów.
Przeczytaj także

Iron Maiden w Polsce. Bilety

Ekskluzywna przedsprzedaż dla członków Fanklubu Iron Maiden będzie dostępna na www.ironmaiden.com. Przedsprzedaż Fanklubu potrwa od poniedziałku, 11 listopada od 9.00, do wtorku, 12 listopada do 18.00. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 13 listopada o 10.00 i potrwa do 15 listopada do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 14 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 15 listopada do 10.00. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniem 15 listopada o 10.

Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe

Zobacz też: Nowe gatunki pająków zostały nazwane na cześć Iron Maiden, Scorpions czy Def Leppard 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.