Jakie zespoły zagrają na 15. urodzinach klubu Progresja Music Zone?

Aleksandra Degórska
05.06.2018 12:03
Koncert rockowy|undefined Fot. pexels.com

Z okazji okrągłych urodzin warszawski klub przygotował coś specjalnego. Sprawdźcie, jakie polskie kapele wystąpią w Progresja Music Zone.

Progresja Music Zone ma już 15 lat! W sumie fani mogli zobaczyć w warszawskim klubie aż 1 500 koncertów. Z tej okazji postanowiono zorganizować huczną imprezę urodzinową. 24 listopada 2018 na scenie pojawi się 5 polskich zespołów, które są związane z Progresją. Organizatorzy poinformowali, że na imprezie zagrają Tides From Nebula oraz Spoiwo.

W tym roku mija również dziesięć lat od założenia Tides From Nebula. Zespół zawsze był zaprzyjaźniony z Progresją dlatego organizatorzy nie wyobrażają sobie urodzin klubu bez tej kapeli. W ten sposób postanowiono świętować dwa jubileusze jednocześnie.

Ten rok jest dla Tides From Nebula jest szczególnie ważny. Muzycy skupiają się na pisaniu piątego albumu i nie grają koncertów w ramach trasy, jednak zdecydowali, że muszą zrobić wyjątek.
Postanowili uczcić swój okrągły jubileusz specjalnym, jedynym koncertem klubowym w tym roku, właśnie w Progresji.

15. urodziny klubu Progresja Music Zone

Drugim zespołem, który dołączy do urodzinowej imprezy jest zespół Spoiwo, który też nie raz grał w Progresji. Fani takich gatunków jak post-rock, shoegaze, modern classical znają go z supportu przed takimi zespołami jak God is an Astronaut czy Explosions in the Sky.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z informacjami dotyczącymi urodzin klubu Progresja Music Zone to warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku:

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.