Jarocin Festiwal 2016 - najczęściej zadawane pytania

Justyna Kierzkowska
15.02.2016 11:38
Jarocin Festiwal 2016 - najczęściej zadawane pytania Fot. materiały prasowe

W związku z dużym zainteresowaniem ze strony fanów tegoroczną edycją festiwalu organizatorzy przygotowali zestaw odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Sprawdźcie, czy wiecie już wszystko o Jarocin Festiwal 2016. 

Ile będzie kosztował karnet na Jarocin Festiwal 2016 od 16 lutego?

W drugiej połowie lutego 2016 trzydniowy karnet będzie można zakupić w cenie 270 zł.

Kiedy zostanie opublikowany pełny line-up festiwalu?

Pełny line-up Sceny Głównej festiwalu zostanie ogłoszony do 15 marca 2016 roku.

Od kiedy będą w sprzedaży bilety jednodniowe?

Bilety jednodniowe trafią do sprzedaży 16 marca 2016 roku. Będą kosztować 179 zł.

Czy będą dostępne również bilety ulgowe oraz jak można je zakupić?

Dzieci, które w dniu rozpoczęcia festiwalu nie ukończyły 7. roku życia wchodzą na teren festiwalu za darmo. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą odpowiedniego dokumentu potwierdzającego wiek dziecka. Osobom od 8. do 16. roku życia przysługuje karnet ulgowy. Zamówienia można składać pod adresem ulgowy@imprezyprestige.com. Cena karnetu ulgowego wynosi 145 zł. Nie będzie możliwości kupna biletów ulgowych na poszczególne dni festiwalu.

Gdzie można zakupić bilety (miejsce) na pole namiotowe i od kiedy?

Bilety na pole namiotowe będzie można zakupić poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com. Miejsce na polu namiotowym przysługuje tylko posiadaczom ważnego karnetu / biletu jednodniowego na Jarocin Festiwal 2016. Nie będzie możliwości zakupu biletu wyłącznie na pole namiotowe. Sprzedaż biletów na pole namiotowe rozpocznie się 1 marca 2016 roku.

Czy podczas tego festiwalu będą również inne sceny?

Tak. Będzie również mnóstwo propozycji, zarówno koncertowych jak i artystycznych, które będą miały miejsce na terenie całego Jarocina.

Czy w 2016 roku odbywać się będą przesłuchania do Jarocińskich Rytmów Młodych? 

Tak, wzorem ubiegłego roku również tym razem ważnym punktem festiwalu będzie promocja młodych kapel. Przesłuchania do przeglądu Jarocińskich Rytmów Młodych odbędą się w kilku miastach. Finaliści konkursu wystąpią podczas Jarocin Festiwal 2016. Wszystkie informacje dotyczące JRM zostaną opublikowane 1 marca 2016 roku.

Czy finaliści Jarocińskich Rytmów Młodych wystąpią na Scenie Głównej?

Podobnie jak podczas minionej edycji, także w tym roku zostaną uruchomione boczne skrzydła Sceny Głównej, w przestrzeni których wystąpią finaliści Jarocińskich Rytmów Młodych. Będą więc grali przed główną festiwalową publicznością.

Czy będą odbywać się imprezy towarzyszące w Spichlerzu Polskiego Rocka?

Tak. Spichlerz Polskiego Rocka przygotuje ciekawą ofertę. Zaplanowane zostaną zarówno koncerty, jak i spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata muzyki.
Wszelkie pytania dotyczące tegorocznej edycji Jarocin Festiwal prosimy nadsyłać na adres: jarocin@imprezyprestige.com.

Wybieracie się na Jarocin Festiwal 2016?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.