Kolejna duża gwiazda odwołuje koncert na Pol'and'Rock Festival. Jaki jest powód?

18.07.2022 11:49
Pol'and'Rock Festival Fot. Piotr Zagiell/East News

Organizatorzy poinformowali o odwołanej trasie gwiazdy, która miała wystąpić na Pol'and'Rock Festival.

Niestety mamy złe wieści dla osób, które się wybierały na Pol'and'Rock Festival. Kolejna gwiazda odwołała swój występ. Niestety na imprezie nie zobaczymy Limp Bizkit. Jaka jest przyczyna odwołanego koncertu?

Polecamy

Kolejna duża gwiazda odwołuje koncert na Pol'and'Rock Festival. Jaki jest powód?

Limp Bizkit ogłosił odwołanie trasy koncertowej po Europie z powodu problemów zdrowotnych Freda Dursta. Zespół nie zagra na Pol'and'Rock Festival i organizatorzy starają się znaleźć zastępstwo, o którym dowiemy się na dniach. W oświadczeniu Limp Bizkit możemy przeczytać:

Ze względu na osobiste problemy zdrowotne, zgodnie z zaleceniem mojego lekarza, aby natychmiast przerwać trasę koncertową, Limp Bizkit z przykrością musi przełożyć trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie zaplanowaną na 2022 r. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogły dotknąć naszych wiernych fanów, organizatorów oraz personel pomocniczy. Czekajcie na dalsze informacje. Wasi Fred & Limp Bizkit
Polecamy

28. edycja Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na lotnisku Czaplinek - Broczyno. Wśród ogłoszonych dotąd wykonawców Pol'and'Rock Festival znajdują się m.in. King Gizzard & the Lizard Wizard, GWAR, Wolf Alice, Cluth, Tagada Jones i Kwiat Jabłoni. Festiwal będzie mieć formę pokojowej manifestacji - przesłaniem wydarzenia jest: wojnie NIE! Festiwal jest otwarty, niebiletowany.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.