Kolejne gwiazdy dołączyły do Castle Party 2018

Aleksandra Degórska
31.10.2017 11:52
Kolejne gwiazdy dołączyły do Castle Party 2018 Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Choć do lata jeszcze daleko, to już warto zastanowić się nad festiwalowymi planami, bowiem gotycka impreza zapowiada się naprawdę ciekawie.

Znamy kolejnych wykonawców przyszłorocznej edycji festiwalu Castle Party, która odbędzie się w dniach 12-15 lipca 2018 na terenie bolkowskiego zamku. Są nimi Vulture Industries z Norwegii oraz rodzime Leśne Licho.

Norwedzy z Vulture Industries rozpoczęli działalność w 2002 roku. Mają na koncie 4 albumy i już dawno udało im się poruszyć fanów mrocznego, eksperymentalnego rocka na całym świecie. Na festiwalu Castle Party zagrają po raz pierwszy i jak się dowiedzieliśmy, nie mogą się już doczekać spotkania z fanami z Polski.

Leśne Licho to folkmetalowy zespół z Podkowy Leśnej. Początek istnienia grupy sięga roku 2007, kiedy to z inicjatywy Mikiego banda przyjaciół zaczęła swą muzyczną przygodę. Kompozycje zespołu koncentrują się na motywach słowiańskich oraz skandynawskich z tekstami inspirowanymi podaniami ludowymi, legendami, mitologią i prozą fantasy.

Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów oraz większych imprez plenerowych, między innymi Średniowieczuj w Maszewie, Dni Jakuba Wędrowycza, Międzynarodowy Turniej Smaków na Zamku w Liwie, Ogólnopolski Zlot Miłośników Folk Metalu, WOŚP, Hello Folks w Lublinie, Zlot Słowian i Wikingów w Drohiczynie, Konwent Fantasy w Głogówku, Festiwal Kultury Słowian „Stado”.

Dotychczas organizatorzy potwierdzili następujące zespoły: Samael, Katatonia, Project Pitchfork, Faun, The Eden House, Agonoize, Theatre of Hate, Tyske Ludder, Made In Poland, Grausame Tochter, The House of Usher, Escape with Romeo, Traitrs, Gothminister, Department.

Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu odnaleźć można na oficjalnej stronie internetowej imprezy. Bilety natomiast dostępne są na tej stronie.
   

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.