Krzysztof Zalewski ogłosił akustyczną trasę MTV Unplugged. Zagra aż 16 koncertów

04.11.2021 12:02
Krzysztof Zalewski Fot. materiały prasowe

Sprawdźcie, kiedy rusza sprzedaż biletów na akustyczne występy Krzysztofa Zalewskiego.

W marcu i kwietniu 2022 roku Krzysztof Zalewski zagra 16 koncertów z akustycznymi wersjami swoich największych przebojów. Artysta odwiedzi najważniejsze sceny koncertowe w kraju by zagrać wyjątkowy, akustyczny, ale pełen energii, koncert pod szyldem legendarnego MTV Unplugged. Wszystko to w niezwykłej, słonecznej scenografii w stylu western.

Polecamy

Krzysztof Zalewski ogłosił akustyczną trasę MTV Unplugged [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Przedsprzedaż biletów rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 12.00 i potrwa do 23.59 lub do wyczerpania puli w bileterii eBilet. Dostępne tego dnia bilety będą mogli zakupić jedynie klienci eBilet i Allegro posiadający usługę Allegro SMART. Tylko do końca listopada można kupić bilet w wersji specjalnej poszerzonej o unikatowy, koncertowy t-shirt.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Z okazji ogłoszenia trasy, Krzysztof Zalewski udostępnił drugi utwór z albumu "Zalewski MTV Unplugged". Tym razem jest to cover piosenki "Romanca Cherubina" w oryginale wykonany przez Czesława Niemena i Wandę Warską. Na scenie Krzysztofowi towarzyszą Natalia i Paulina Przybysz oraz wybitny wibrafonista Miłosz Pękała.

MTV Unplugged Zalewskiego to występ w stu procentach akustyczny, bo muzyk podszedł do zadania tak rzetelnie jak Paul McCartney w 1991 r. Brzmienie dopełnia nieobecna wcześniej na koncertach Zalewskiego bardzo efektowna sekcja dęta.

To koncert bez prądu w każdej sekundzie, od „Her Majesty” z płyty „Zelig”, którą Zalewski zaczyna swój występ unplugged, przez piosenki z najnowszego albumu „Zabawa”, po „Miłość Miłość” na finał. Jest i premiera: napisany specjalnie na potrzeby koncertu MTV Unplugged utwór „Ptaki”, piosenka apel, by wznieść się ponad podziały.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.