Kto wystąpi w roli gościa specjalnego na koncercie Phila Collinsa?

Romana Makówka
28.02.2019 14:03
Phil Collins|center Fot. Goodgroves/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Polski koncert Phila Collinsa coraz bliżej! Sprawdźcie, kto zaprezentuje się przed byłym frontmanem zespołu Genesis.

Jeden z najpopularniejszych muzyków swojego pokolenia, Phil Collins, mający więcej singli na liście UK Top 40 niż jakikolwiek inny artysta wystąpi już 26 czerwca 2019 w Warszawie na PGE Narodowym. Muzyk odwiedzi Polskę w ramach trasy Still Not Dead Yet Live.

Phil Collins w Polsce w 2019 - znamy gościa specjalnego koncertu

W tej roli fani usłyszą Nile’a Rodgersa.  Wielokrotnie nagradzany Grammy kompozytor, producent, aranżer i gitarzysta nieustannie poszerza obszary swoich poszukiwań w muzyce popularnej. Jako współzałożyciel grupy CHIC, jako pierwszy zaprezentował światu nowy język muzyczny w takich hitach jak Le Freak“ czy zwiastował nadejście hip-hopu w "Good Times".
Nile Rodgers flirtował z praktycznie każdym gatunkiem muzycznym.

Przeczytaj także

W 2016 roku został wprowadzony do Songwriters Hall of Fame, zaś rok później do Rock & Roll Hall of Fame. Muzyk znany jest ze współpracy z takimi gwiazdami jak: Davida Bowie, Diana Ross czy Madonna a płyty z jego udziałem sprzedały się w ilości ponad 300 milionów sztuk. Na swoim koncie ma również wiele singli nagranych m.in. z takimi artystami jak Daft Punk, Avicii, Sigala, Disclosure czy Sam Smith, które sprzedały się w  50 milionach egzemplarzy.

Nazwisko Nile’a Rodgersa można znaleźć w ponad 200 międzynarodowych hitach z ostatnich 4 dekad. Poza osiągnięciami w branży muzycznej piastuje także stanowisko założyciela i prezesa fundacji We Are Family, organizacji non-profit promującej różnorodność kulturową młodych ludzi, którzy chcą w pozytywny sposób zmieniać świat.

Phil Collins w Polsce w 2019 - bilety

Bilety na polski koncert Phila Collinsa kosztują 455 zł i można kupić na stronie ebilet.pl oraz livenation.pl

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT PHILA COLLINSA<<

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.