Łąki Łan i Oddział Zamknięty na 23. Przystanku Woodstock 2017 [GALERIA]

Justyna Kierzkowska
04.08.2017 14:03
Łąki Łan i Oddział Zamknięty na 23. Przystanku Woodstock 2017 [GALERIA] Fot. Aleksandra Degórska/Antyradio.pl

Dwa polskie zespoły zaprezentowały się przed publicznością zgromadzoną w Kostrzynie nad Odrą.

Dla grupy Łąki Łan był to już trzeci Przystanek Woodstock w roli artysty występującego na scenie. Zespół miał przyjemność grać podczas XVI edycji w 2010 roku i XVII w 2011. Wtedy zaprezentowali materiał z dwóch pierwszych płyt - wydanej w 2005 „Łąki Łan” oraz opublikowanej w 2009 „ŁąkiŁanda”.

Tym razem wielotysięczna publiczność mogła wysłuchać również kawałków z nagrodzonego Fryderykiem w kategorii Album Roku - Alternatywa w kwietniu 2017 roku krążka „Syntonia”. W Kostrzynie nad Odrą rozbrzmiały m.in. numery „Bombaj”, „Pola Ar”, „Mucha Nie Siada”, a także utwory z poprzedniej płyty Łąki Łan - „Lovelock”, „Łan For Me”, „Pleń” oraz „Jammin'”. Ostatni z kawałków zarejestowały woodstockowe kamery.

Zobaczcie, jak koncert wyglądał na zdjęciach!

Oddział Zamknięty, który został założony w 1979 roku w Warszawie przez Krzysztofa Jaryczewskiego, Wojciecha Łuczaj-Pogorzelskiego, Pawła Mścisławskiego i Jarosława Szlagowskiego, ostatnim razem wystąpił na woodstockowej scenie w 1998 roku, podczas IV edycji zorganizowanej pod hasłem „Stop narkotykom, stop przemocy”. Muzycy 3 sierpnia 2017 roku zagrali m.in. utwór „Ten wasz świat”, stworzony w 1983 roku.

A tak to wszystko wyglądało.

Podczas pierwszego dnia 23. Przystanku Woodstock zaprezentował się także m.in. amerykański zespół Trivium. Sprawdźcie też koniecznie, czy odnajdziecie się na zdjęciach fanów z pola namiotowego! 

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.