Mac DeMarco wystąpi w Polsce w 2018

Maciej Koprowicz
24.05.2018 11:05
Mac DeMarco wystąpi w Polsce w 2018 Fot. Robin Pope/Retna/Photoshot/REPORTER/EAST NEWS

Słynny kanadyjski muzyk indierockowy zagra koncert w Warszawie w klubie Progresja.

McBriare Samuel Lanyon DeMarco, znany szerzej jako Mac DeMarco należy do największych gwiazd współczesnej sceny rocka alternatywnego. Wykonuje muzykę z ogranicza indie rocka, jangle popu i rocka psychodelicznego.

W 2010 Kanadyjczyk mieszkający w Nowym Jorku zadebiutował wydanym samodzielnie albumem „Ying Yang”. Oficjalnym debiutem artysty był krążek o tytule „2”. Dwa lata później wielką światową popularność przyniósł mu album „Salad Days”, który dotarł do 30. miejsca listy „Billboardu”. W 2015 ukazał się minialbum „Another One”, a w 2017 album „The Old Dog”, które powtórzyły artystyczny i komercyjny sukces poprzednika. Do najważniejszych utworów Maca należą „Chamber Of Reflection”, „My Kind Of Woman” i „The Salad Days”.

Mac DeMarco – koncert w Polsce

Mac DeMarco wystąpi 19 października 2018 w Warszawie w klubie Progresja. Bilety trafią do sprzedaży 29 maja 2018. Dostępne będą na www.biletomat.pl (kolekcjonerskie), www.ticketmaster.pl (kolekcjonerskie), www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.