Meshuggah i Decapitated w Krakowie [GALERIA]

Romana Makówka
06.06.2018 15:13
Meshuggah w Krakowie|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespoły zagrały 5 czerwca 2018 w krakowskim klubie Kwadrat. Zobaczcie zdjęcia z występów grup Meshuggah i Decapitated.

Stacjonujący w Sztokholmie i obecny na świecie od już ponad 30 lat zespół Meshuggah cały czas stara się eksperymentować i dodawać do swego stylu nowe składniki. Zespół powstał w 1987 roku w stolicy Szwecji i przez pierwszych parę lat istnienia orbitował wokół technicznego death metalu.

W XXI wieku nastąpiła ewolucja stylu grupy - nowe muzyczne wcielenie określono słowem djent. Choć granie Meshuggah nigdy lekkie, łatwe i przyjemne nie było, muzyka formacji została doceniona na całym świecie.

Koncert grupy Meshuggah w Krakowie

Szwedzka grupa właśnie promuje swój album „The Violent Sleep of Reason” wydany w 2016 roku.W ramach trasy koncertowej Meshuggah odwiedziła 5 czerwca 2018 krakowski klub Kwadrat. Zobaczcie zdjęcia z tego koncertu:

Jako support zagrała polska kapela Decapitated, która powstała w 1996 roku. Debiutancka płyta „Winds Of Creation” pojawiła się w 2000 roku i zespół na swoim koncie ma 7 krążków. Zespół ma obecnie mocno napięty grafik koncertowy, grupa grała m.in. na Juwenaliach Bydgoskich 2018.

Obejrzyjcie, jak Decapitated wystąpił w Krakowie:

Meshuggah i Decapitated zagrają już 6 czerwca 2018 w warszawskiej Progresji.

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.