Metallica wystąpi w Polsce w 2018

Aleksandra Degórska
16.03.2017 10:01
|north Fot. Splash News / East News

James Hetfield wraz z kolegami z zespołu pojawi się w naszym kraju, żeby zaprezentować materiał z nowej płyty, jak również stare hity. Kiedy odbędzie się ten koncert?

Metallica właśnie ogłosiła europejską część trasy World Wired promującej nowy album „Hardwired… To Self-Destruct”. Tournée rozpocznie się dwoma koncertami w Amsterdamie 4 i 6 września 2017. Supportem będzie norweski zespół Kvelertak.

Na liście europejskich miast, które kapela wkrótce odwiedzi pojawił się również Kraków. Polscy fani będą mogli zobaczyć Metallicę 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arenie.

Przedsprzedaż biletów będzie dostępna dla członków Legacy Met Club i rozpocznie się 21 marca 2017 o 10:00, a przedsprzedaż biletów dla wszystkich członków Fifth Members rozpocznie się tego samego dnia o godzinie 11:00. Bilety w cenach 236 - 440 złotych wejdą do ogólnej sprzedaży 24 marca 2017 o godzinie 10:00 na stronie LiveNation.pl.

Co więcej każdy bilet zakupiony oficjalnymi kanałami sprzedaży łączy się z możliwością odbioru fizycznej lub digitalowej kopii najnowszego albumu.

Na krakowskim koncercie nie zabraknie starszych kawałków, jak również nowszych kawałków z „Hardwired… To Self-Destruct”, który pojawił się na sklepowych półkach 18 listopada 2016 roku. Płyta zadebiutowała na 1. miejscu na całym świecie, sprzedając prawie 800 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży. Producentami albumu są Greg Fidelman, James Hetfield i Lars Ulrich.

Posłuchajcie, jak na żywo prezentuje się jeden z najnowszych singli:

Wybierzecie się na krakowski koncert Metalliki?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.