Michael Schenker zagra w Polsce w 2018

Aleksandra Degórska
09.05.2018 13:03
Michael Schenker zagra w Polsce w 2018 Fot. LFI/Photoshot/REPORTER/East News

Gitarzysta zaprezentuje się wraz z projektem Michael Schenker Fest. Gdzie kupicie bilety na to wydarzenie?

Michael Schenker, były gitarzysta Scorpions i UFO, zagra 13 listopada 2018 w łódzkim klubie Wytwórnia w ramach promocji nowego albumu „Resurrection” nagranego w ramach Michael Schenker Fest. Na scenie wystąpi czterech wokalistów – Gary Barden, Graham Bonnet, Robin McAuley i Doogie White, a także sekcja rytmiczna klasycznego składu MSG – Chris Glen i Ted McKenna oraz gitarzysta Steve Mann (McAuley Schenker Group).

Koncert będzie niepowtarzalną okazją, by usłyszeć klasyczne utwory wykonywane przez ich oryginalnych wokalistów. Nie zabraknie również nowszego materiału, który ukazał się pod szyldem Michael Schenker’s Temple of Rock. Usłyszymy ponadto utwory z nowej płyty „Resurrection” oraz znane szlagiery UFO.

Michael Schenker w Polsce 2018 - bilety

Wejściówki na to wydarzenie w cenach 140 złotych (do 30 czerwca 2018), 160 złotych (od 1 lipca do 12 listopada 2018) i 180 złotych w dniu koncertu są dostępne w serwisach Eventim oraz Ticketmaster. Bilety kolekcjonerskie już wkrótce będą do nabycia w Klubie Wytwórnia (Łódź) oraz w Klubie Kuźnia (Bydgoszcz).

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.