Ministry zagra koncert w Polsce. Wstęp na festiwal jest darmowy

Joanna Chojnacka
27.02.2019 14:33
Ministry|undefined Fot. kadr z wideo/Nuclear Blast Records

Festiwal Wschód Kultury - Inne Brzmienia ogłosił właśnie pierwszą gwiazdę tegorocznego line-upu. Podczas imprezy zagra grupa metalowa Ministry.

Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival to jeden z najciekawszych muzycznych festiwali w naszym kraju. Prezentuje nie tylko muzykę, ale tradycje i wpływy kulturowe wykonawców. Idea "Wschodu Kultury" sprowadza na wydarzenie artystów z krajów takich jak Ukraina, Białoruś, Gruzja czy Armenia. Poza koncertami na imprezie można wziąć udział w ciekawych debatach, wystawach, pokazach filmowych. Dla najmłodszych uczestników organizatorzy przewidzieli program "Małe Inne Brzmienia".

Przeczytaj także

Ministry zagra na festiwalu Inne Brzmienia w Polsce

W poprzednich edycjach festiwalu wzięli udział muzycy tacy jak Einstürzende Neubauten, Tortoise, Juno Reactor, Goldfrapp, Tony Allen, Mulatu Astatke, George Clinton Parliament Funkadelic, Asian Dub Foundation, Yat-Kha, The Tiger Lilies. Jednak line-up na 2019 rok prezentuje się ciekawie szczególnie dla fanów metalu. Na festiwalu pojawi się amerykańska formacja Ministry. Reprezentanci indrustial metalu rozpoczęli działalność w 1981 roku i od tamtego czasu pozostają jedną z najpopularniejszych kapel swojego gatunku na świecie.

Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Festiwal Inne Brzmienia odbędzie się w dniach 27-30 czerwca 2019 roku w Lublinie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Organizatorzy imprezy to Warsztaty Kultury w Lublinie.

Zobacz też: >>Ministry zaprasza na obóz dla rekrutów<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.