Mystic Festival 2020 ogłasza kolejnych wykonawców. Wśród nich Mercyful Fate

Joanna Chojnacka
23.09.2019 10:39
King Diamond|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Pierwszym ogłoszonym headlinerem Mystic Festival 2020 była grupa Judas Priest. Organizatorzy dorzucili do składu imprezy kolejne gwiazdy.

Pozycja jednego z najważniejszych festiwali metalowych w Polsce - Mystic Festival najwyraźniej nie jest w żadnym stopniu zagrożona. Impreza wróciła na koncertową mapę naszego kraju w 2019 roku z przytupem, a jej zeszłoroczna edycja okazała się sukcesem. Organizatorzy nie spoczywają na laurach, a lineup wydarzenia powoli się zapełnia. Na 3 scenach festiwalu zobaczymy aż 30 wykonawców. 

Mystic Festival 2020: Mercyful Fate i Mgła w składzie

Pierwszym ogłoszonym headlinerem imprezy została grupa Judas Priest, która podczas wydarzenia, będzie świętowała swoje 50-lecie. Jednak to nie koniec wielkich nazw w lineupie przyszłorocznego Mystica. Do Krakowa w 2020 roku powróci King Diamond. Tym razem zagra koncert z legendarną kapelą Mercyful Fate, z którą nie koncertował od niemal dekady. 

Przeczytaj także

Oprócz zagranicznych gigantów Mercyful Fate i Judas Priest na scenach Mystica nie zabraknie również miejsca dla polskich wykonawców. Do składu dołączyła również bijąca rekordy popularności blackmetalowa Mgła. Muzycy wydali ostatnio kolejny album studyjny "Age of Excuse", który w kilka dni po premierze osiągnął imponujący sukces i zebrał świetne recenzje od fanów i krytyków. Występ Mgły w Muzeum Lotnictwa w Krakowie będzie jedynym koncertem grupy w Polsce w 2020 roku.

Mystic Festival 2020 - bilety

Pierwszy pakiet biletów kategorii Blind Bird na Mystic Festival 2020 został już wyprzedany. Kolejna pula to dostępne już karnety dwudniowe Early Bird w cenie 459 złotych lub 509 złotych z festiwalową koszulką. Wejściówki można nabyć a stronie oficjalnej stronie mysticfestival.pl.

Zobacz też: King Diamond: Moje życie seksualne jest teraz fantastyczne 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.