Mystic Festival nie odbędzie się w 2021 roku. Co z zakupionymi biletami?

07.04.2021 13:41
Festival muzyczny Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Niestety w tym roku nie wybierzemy się na Mystic Festival. Organizatorzy wydali specjalne oświadczenie.

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce zmusiła organizatorów do przełożenia Mystic Festival. Impreza została przeniesiona na 2-4 czerwca 2022 roku. Judas Priest potwierdził swój udział, doszedł też dodatkowy Warm Up Day.

Polecamy

Mystic Festival nie odbędzie się w 2021 roku. Co z zakupionymi biletami?

Organizatorzy poinformowali, że na Mystic Festival 2022 wystąpi Judas Priest. Zespół będzie jednym z headlinerów i zgodnie z planem zaprezentuje swój jubileuszowy show, celebrujący półwiecze Bogów Metalu.

Co więcej, niemal cały program Mystic Festival 2021 zostanie powtórzony w 2022 roku – obecnie dogrywane są szczegóły i niebawem organizatorzy będą potwierdzać kapele, które zobaczymy na imprezie. Nowa data festiwalu, czyli 2-4 czerwca to czwartek, piątek i sobota. Festiwal odbędzie się w Gdańsku.

Dodatkowo 1 czerwca odbędzie się Warm Up Day ze specjalnymi koncertami i innymi atrakcjami. Liczba miejsc na Warm Up Day będzie ściśle ograniczona. Skład i szczegóły zostaną podane niebawem. Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat. Wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie trzeba ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

Mystic Festival 2022 - gdzie kupisz bilety?

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc. Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.
Każdy kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.