Mystic Festival z nową datą, miejscem oraz potwierdzonym headlinerem!

04.05.2020 16:40
Koncert|undefined Fot. shutterstock.com

Organizatorzy Mystic Festival ogłosili nowe szczegóły odwołanej niedawno imprezy. Udało się im potwierdzić pierwszego headlinera wydarzenia.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany koncertowe zarówno muzykom, organizatorom jak i fanom muzyki na żywo na całym świecie. W niektórych regionach świata imprezy masowe powoli wracają, jednak w Polsce władze nie przedstawiły planu odnoszącego się do branży rozrywkowej. Aktualnie wszystkie imprezy zaplanowane na wakacje takie jak Open'er, Pol'and'Rock, Orange Warsaw czy Mystic Festival zostały odwołane i przełożone na 2021 rok.

Mystic Festival ogłosił nową datę i miejsce imprezy

Przełożenie wydarzeń, które trwają przez kilka dni i gromadzą kilkunastu wykonawców z różnych części świata nie należy do najłatwiejszych zadań. Organizatorzy stoją przed wielkim wyzwaniem dostosowania terminów i miejsc imprezy, aby zachować atrakcyjny dla klientów line-up. Jak się okazuje, Mystic Festival jest na dobrej drodze, aby sprostać oczekiwaniom swoich fanów także w 2021 roku.

Przeczytaj także

Mystic Festival 2021 odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2021 roku. Oznacza to, że wydarzenie będzie trwało o jeden dzień dłużej. Co więcej, artystów zobaczymy aż na 5 festiwalowych scenach i będzie ich o 40 więcej niż zapowiadano. Na stałe zmieni się także miejsce koncertów. Jak czytamy w oświadczeniu organizatorów:

Festiwal potrwa o jeden dzień dłużej, a wszystko to szykujemy w industrialnej, lecz gościnnej przestrzeni dawnego terenu Stoczni Gdańskiej, gdzie na stałe przenosimy Mystic Festival. Na 10 hektarach stanie pięć festiwalowych scen, w tym trzy open air! Oczywiście, szykujemy też wiele specjalnych stref i dodatkowych atrakcji.

Z nowych wieści z obozu Mystic ucieszą się szczególnie fani Judas Priest. Organizatorzy potwierdzają bowiem, że zespół potwierdził nową datę imprezy i pojawi się na niej jako headliner.

Mystic Festival 2021: Bilety

Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku. Bilety jednodniowe z 2020 roku będą ważne w dowolnym, wybranym przez was dniu w 2021 roku, będzie można je też rozszerzyć do karnetu trzydniowego za jedyne 200 zł, wykupując dodatkowy bilet, który jest dostępny w formie upgrade'u na stronie Mystic Festival.

Każdy kto zdecyduje się zatrzymać już zakupiony karnet lub bilet jednodniowy na Mystic Festival 2021, otrzyma specjalny upominek: unikalną płytę z nagraniami artystów, którzy mieli wystąpić na Mystic Festival 2020. Będzie to ściśle limitowane wydawnictwo, które nigdy nie trafi do otwartej sprzedaży.

Posłuchaj podcastu

Dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą wziąć udziału w Mystic Festival 2021 przygotowano dwie propozycje: możecie zamienić swoje bilety na vouchery, dzięki którym zobaczycie inne koncerty organizatorów lub oddać bilety i otrzymać zwrot pieniędzy.

Na podjęcie decyzji macie czas do 31 października 2020 roku.

Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:

  • Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
  • Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli
  • Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania
Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.