Nocny Kochanek, Vox i Roksana Węgiel zagrają na Sylwestrze w Gdańsku

12.12.2019 16:01
Nocny Kochanek|undefined Fot. Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska/Antyradio.pl

Gdańsk przywita 2020 rok na sześciu scenach. Gwiazdami sylwestrowych imprez będzie między innymi zespół Happysad i Nocny Kochanek.

Już niebawem cały świat będzie żegnał 2019 rok i świętował nadejście kolejnego. Z tej okazji również we wszystkich regionach Polski odbędą się tematyczne imprezy, na których nie zabraknie znanych wykonawców. Chociaż na tego rodzaju wydarzeniach rzadko można usłyszeć metalowych wykonawców, w tym roku mieszkańcy Gdańska będą mieli taką okazję.

Nocny Kochanek na Sylwestrze w Gdańsku

Na jednej ze scen przygotowanych przez miasto z okazji nocy sylwestrowej wystąpi Nocny Kochanek. Muzycy zagrają przy Hali Oliva i zagrają tym samym ostatni koncert na trwającej Trasie w Ciemność. Co ciekawe, w tym roku Gdańsk zaplanował aż sześć scen i zaoferował mieszkańcom wachlarz gatunków. Poza Zdrajcami Metalu w Gdańsku pojawią się także inni reprezentanci Skarżyska-Kamiennej. Happysad, bo o tej grupie mowa, zagra w Jarze Wilanowskim. 

Przeczytaj także

Starsze pokolenie świetnie odnajdzie się w Parku Oruńskim, gdzie zabawa będzie trwała w rytm przebojów Vox. Na Molo w Brzeźnie z kolei będzie można posłuchać występu duetu Kalwi & Remi. W Gdańsku odbędzie się także specjalny Sylwester dedykowany dla dzieci i młodzieży, podczas którego na Targu Węglowym (przypadek?) wystąpi gwiazda młodego pokolenia – Roksana Węgiel. 

Zobacz też: Wokalista Nocnego Kochanka w coverze Lecha Rocha Skorpiona Pawlaka [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.